XPO Logistics

Opinie pracowników firmy XPO Logistics

Przyjemna praca w dobrej atmosferze, aczkolwiek małe możliwości awansu na wyższe stanowisko.
Plusy
Praca blisko domu
Minusy
Mała pensja
Nacisk na normę, praca nudna, magazyn zatłoczony. Milion dwieście Ukraińców z powodu złej organizacji problem z wyrobieniem normy. Kierownicy stoją nad Tobą niczym SS. Kadra zarządzająca to porażka. Ludzie bez kompetencji i pojęcia o organizacji pracy. Bitwa o skaner co drugi nie działa. Na magazynie niesamowity syf!!! Wszędzie walają się kartony, ciężko przejść. Nie płatne nadgodzin ani soboty. Wszystko do odbioru. O awansie można zapomnieć. Kible zasrane i brudne. Na rozmowie kwalifikacyjnej opowiadają cuda Ale w żaden sposób nie ma się to do rzeczywistości. W lato na magazynie jest niesamowicie duszno, kierownictwo zabrania otwierania bram bo Ukraina kradnie. W zimie jest zimno, grzeją tylko w jednym miejscu A przy przyjmowaniu dostaw jest przeciag. Premie wyrabiania tylko starzy pracownicy (uklady) . Oszukują na statystykach. NIE POLECAM. Jeśli nie musisz to tam nie idź. Jedyny plus to umowa o pracę
Stanowiska operacyjne obsadzane ludzmi bez wyksztalcenia, doswiadczenia i znajomosci jezykow obcych.
Walka o kamizelke niebieska (Koordinator), donosy, pomowienia, pranie prywatnych brudow.

Ogolnie chaos, brak pomyslu na zarzadzanie Logistyka.

Osoby decyzyjne z lapanki.

niekompeteny

Utrzymanie kontroli w duzej mierze uniemozliwia przstarzaly system operacyjny.
Odradzam minimalne szansę na pracę stała chyba że jest się czyimś przydupasem albo ma się znajomości. Kompletnie nie patrzą na to jak ktoś pracuje tylko jako jest dla tych śmiesznych koordynatorów , człowieka mają za nic a zarobki suma summarum wynosi tyle co i w szklarni ...
Gdzi3 so bonusy.co miesiac nie wyplacacie jak powinniscie.dosc tego panstwowa inspekcja pracy siadzie na was.na waszysz suoer vizerow na shift managerow.nik no 80procent z tych patalachow na stanowiskach nic nie robi.zero obowiozkow.probowalismy ale nie wyszlo.teraz dzien w dzien bedziemy dzwonic do Panstwowej Inspekchi Pracy i organizacji rzafowych i pozarzadowych .internet wszstkie media spolecznosciowe.a nie jestesmy sami.Traktujecie nas Pracownikow jak smieci i tyle.poprawnie polityczni idioci .gow iaze nic nie wiedzocy o zyciu i o swoim stanowisku.koniec
Plusy
Zero
Minusy
Wszsytko
Bardzo miło wspominam pracę, miła atmosfera, ciągłe godziny pracy
Plusy
praca w warunkach ciepłych
Dwie Panie które rekrutują to jakieś nieporozumienie. Pytania takie zadają jakby człowiek ubiegal się o pracę na stanowisko prezesa firmy. Klamczuchy ! Co innego przez telefon mówiły ,co innego okazało się w rzeczywistości. Praca po 10,5 H . pół godziny do odpracowania. A co z 15 min przerwą która należy się człowiekowi jak psu buda??? Kłania się kodeks Pracy! Nic tylko do Inspekcji Pracy ich podkablowac! Same nie zapier****!
Plusy
Minusy
Mozna by wymieniac w nieskonczonosc
Xpo logistyka w osła masakra tam ludzie nie idzie wykorzystuja z wypłata nie można telefonu mieć nerek nie można mieć dają przezroczyste zęby widzieć co masz nawet na chwilę nie możesz odpocząć bo zaraz cię gonią nawet dają ci najgorsza robotę Ukrainy lepiej tam mają na kamerze cię sprawdzają lata czy ty robisz bo cię straszą wypłaty ucinaja
Plusy
Masakra tam
Minusy
Zarobki niskie kłamią że tam wysoko chyba że robić po12na12
Ogólnie praca do bani! 10,5 godzin w nieludzkich godzinach 17.30- 4.00 rano lub 6.30-17.00 także w wekeendy ( jedna zmiana cały miesiąc)śmiech na sali!!!!przełozeni maja Cię w nosie , dopiero jak chcesz się zwolnić - nagle milutcy się stają!
Plusy
Minusy
Niskie zarobki, brak możliwości awansu, nienormalne godziny pracy przez cały miesia
Złe odnoszenie się kierowników do pracownika.Pracujesz non stop po 12 godzin. Nawet w sobotę. Płacą jak za zwykłą godzinę. Zero życia prywatnego.
Plusy
Minusy
non stop 12h i soboty płatne jak zwykłe godziny
10 na 10 polecam tą firmę ponieważ lekka praca, fajne zarobi, pracownicy bez zastrzeżeń oraz pracodawcy. Polecam tą firmę !!!
HR która boi się zatrudnić osobę z biegłym angielskim parodia nie wiem po co wróciłem po 12 latach z Anglii, boją się zatrudniać osobę wykształcona z doświadczeniem kierowniczym nie dają szans boją się lepiej zatrudniać tepych ludzi
Nakaz przestrzegania czasu pracy kierowcy.Męczące dojazdy autobusami z PL do F na bazy.
Plusy
Atmosfera w grupie i firmie.
Minusy
zarobki
Moja praca była łatwa, lekka i sprawiałam mi przyjemność
Plusy
Dobra atmosfera
Minusy
Brak możliwości ustalenia zmian jakie pasowały pracownikowi
pracę dawano kierowcom z francji poprzez polskich niedoświadczonych spedytotów co powodowało zgrzyty pomiędzy załoga
Plusy
siedziba firmy blisko miejsca zamieszkania
Zobacz więcej opinii o firmie XPO Logistics
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w XPO Logistics. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,2
3,1