WABCO

Opinie o firmie WABCO, temat Kadra zarządzająca

Znaleziono 5 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (362)

Ogólnie pracodawca solidny,operujący ustalonymi schematami.

Praca w Wabco zapewniała mi sabilizację życiową, miałam możliwość pracować na różnych stanowiskach, nie zawsze był dobry kontakt z liderami zespołów którzy preferowali układy personalne nad posiadane umiejętności. Atmosfera w zespołach była zależna od sposobu prowadzenia i nadzoru przez liderów. Najtrudniejszą częścią wykonywanej pracy to brak podziału na pracę naprawdę ciężkie, najprzyjemniejszą zaletą przacy to możliwość przekazania swoich umiejętności nowym pracownikom.

Plusy

dobre pakiety socjalne

Minusy

Praca w nocy

Opis

Praca 3-zmianowa, jedna przerwa, możliwość dodatkowych nadgodzin i pracy w soboty, kierownictwo wyrozumiałe

Przyjazna firma

Dbre warunki, pracy, Uczciwe podejście do pracownika.

Day at work starts at 9:00 finish usually at 18:00 Everyday - DRM Daily Routine Management is mantained - quick exchange of whole team priorities / escalations. I have learned: - to deal with ambiguity - to take quick actions to solve problems - to adapt to the business environment - to manage an international team & remote leadership across the world - to engage the people - to negotiate with European and non-European suppliers - to make analysis and synthesis spirit / active listening - to work in Business processes improvement within Sourcing area My co-workers - Rubber Team: - Segment Buyers - reporting directly to me - 3 people (plus regions 6 people) - Commodity Quality Engineers - indirect reporting 2 people (plus regions 4 people) The hardest part of the job: internal misalignments which impede to execute sourcing activities (e.g. introducing process improvments, new supplier etc). The most enjoyable part of the job is a succes --> cost reduction - when I can met the targets and feel accountable. Aalso a team / people spirit/ nice work environment - good energy.

w moim miejscu pracy panowała miła atmosfera między pracownikami produkcji

pracę w firmie oceniam dobrze , praca na 3 zmiany po 8 h . możliwość nadgodzin .

Plusy

kantyna obiadowa, bony itp

Minusy

zarobki w zależnosci od starzu i stanowiska

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w WABCO. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.8

3.6
3.7
3.3
3.3
3.5

Opinie o firmie WABCO wg lokalizacji

• WABCO
  • Kadra zarządzająca