Opinie pracowników firmy Volvo

Znaleziono 17 opinii pasujących do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (2 224)
Opis relacji
Delivery Specialist (były pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie6 sierpnia 2019
Firma bardzo odchylona ideologicznie. Nie liczą się kompetencje lecz znajomości układy i zależności. Niezależność i własne zdanie nie ma racji bytu. Bardzo słabe HR. Blokowanie rozwoju managerów mogących zagrozić już obecnej kadrze
Minusy
Brak mozliwosci awansu. Ideologiczne odchylenie. Slaba kadra managerska
programista/operator maszyn cyfrowych (obecny pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie30 kwietnia 2018
nie mam zdania o firmie volvo polska
dziekuje miłego dnia
Miejsce pracy w którym panuje zła atmosfera i wyzysk
Magazynier, operator wózka widłowego (były pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie22 stycznia 2018
W tej firmie zyskują tylko tzw.pociotkowie,jak masz tam wujka albo ciocię i jesteś z Jelcza Laskowic lub okolic to masz dobrze byle nie z Wrocławia bo jesteś ścigany.
Minusy
Nie współmierne zarobki do wykonywanej pracy
People don`t act like this' a global company
Application Developer Specialist (obecny pracownik) –  dolnośląskie12 stycznia 2018
Most of employers are locals so they don't speak corporate language even when speaking about projects, this can be quite stressful.
Technologies used are very outdated.
Pomocni pracownicy, atmosfera sprzyjająca wykonywaniu pracy
Fitter (były pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie13 grudnia 2017
Porządny lider stwarzający przyjazną atmosferę pracy, pomocni pracownicy, dostęp do narzędzi ułatwiających wykonywanie pracy
Fun Workplace
Intern (były pracownik) –  Warsaw30 września 2017
Cheerful crew and environment. I have learned to manage my time properly, work in an international team. This job helped me see how big corporations work.
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 2Zgłoś
W zależności
Logistyk (były pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie5 lutego 2017
Volvo-marka w CV robi wiele ale:

- staż to świetna okazja dla osób, które nie maja nic do stracenia. Staż jest płatny jeżeli jesteś studentem to ok 10.30zł/h jeżeli nie to w okolicach 8.70zł więc nie jest źle. Doświadczenie do zdobycia duże. Kontakt z językiem angielskim, swój panel pracy -realne rozwiązywanie problemów. Zespół świetny. Niestety na tym plusy się kończą. Staż może trwać do roku i ani chwili dłużej, są minimalne szanse aby dostać umowę przez agencje a umowa z Volvo po stażu to cud. Stażyści to troszkę jak tania siła robocza. Jeżeli ktoś chce mieć swoje pierwsze doświadczenie to polecam, jeżeli ktoś oczekuje czegoś więcej to zalecam się zastanowić.
- praca na cały etat- jeśli w ogłoszeniu piszą że umowa będzie zawarta przez firmę zewnętrzną trzeba się liczyć że umowy będą na 2,3,4 miesiące. Ciągłe przedłużanie a zdobycie po 18 m-cach umowy z pracodawcą jest dość trudne. Z wszystkim trzeba się upominać walczyć i czuwać. Pieniądze przeciętne w porównaniu do obowiązków i odpowiedzialności pracy. Będąc na umowie z agencją większość profitów się nie należy. Pracownicy nie są docenianiu wyróżniani. Bywały sytuacje że osoby po wieloletnim stażu dostawały odmowę awansu- powód "Nie bo nie"
Osobą które mają doświadczenie zawodowe oraz znają języki obce zdecydowanie odradzam. Jest to firma w której nie można zostać długo. Po pierwszym miesiącu pracy już każdy wie jak tam jest.
Plusy
doświadczenie dla studentów atmosfera
Minusy
niskie zarobki brak umowy z Volvo
Nice exeprience
Junior Accountant (obecny pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie5 września 2016
• Maintains vendors records by updating account information
• Providing payment information, remittance advice, credit memos documentation
• Research and resolve account reconciling items
• Support buyers, requestors and material planers as necessary
• Creating escalations, contact with case workers
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 8Zgłoś
School of life in working career
Logistic Specialist (były pracownik) –  Wrocław, DO3 listopada 2015
Every day was full of chalanges.
I had to negotiate with suppliers from all over the world to get parts and solutions on time. I worked in cross functional team as logistic coordinator to report some parts of department job on daily management meetings. Great people and good management but poor salaries.
Plusy
lot of chalanges
Minusy
repetable problems
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 1Zgłoś
dobra atmosfera pracy, dobre warunki socjalne
praktykant (były pracownik) –  Wrocław, DO2 stycznia 2015
Spotkanie organizacyjne.
Konsultacja z pracownikami nadzoru.
Wykonywanie powierzonych zadań.
Good place for work
Assembler (były pracownik) –  Poland30 lipca 2014
Gained great experience. Recommended as a work place. Very helpful people.
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 2Zgłoś
Wspaniały zespół pracowników.
Specjalista ds.administracji (były pracownik) –  Młochów, MZ5 maja 2014
Jeden z najlepszych pracodawców z którym miałam przyjemność pracować . Wysoka kultura. Dbałość o pracownika. Bezpieczeństo i higiena na najwyższym poziomie.
Challenging Workplace
Material Supplier Management Specialist (obecny pracownik) –  Wrocław,25 marca 2014
A typical day at work includes:
- Securing the material suppliers quality service level having impact on logistics costs.
- Reducing number of deviations in the shipments which have the biggest impact on the organisation.
- Monitoring actions taken in logistics system (Oracle based) by material suppliers and the carriers, react when deviation appears in order to secure effective Order to Delivery process.
- Working on the reports on the daily basis.
- Providing constant feedback regarding reports quality to the appropriate IT department.
- Preparing and working on monthly KPI reports and sharing the result with concerned departments in Sweden, Belgium, China, India and Brazil.
- Close cooperation with Volvo offices in Sweden and Belgium. Providing requested data in an approachable format.
- Analyzing and verifying system data on the daily basis.
- Taking part in the reports preparation providing feedback to the project group in order to secure Material Supplier Management process.
- Contacting European Material Suppliers via phone in order to provide system support

My coworkers are experienced professionals with positive,friendly and strong problem solving attitude.

The hardest part and at the same time the most enjoyable part of the job is working on the constant improvement and fulfilling multiple customers demand.
Plusy
multicultural, friendly atmosphere, free healthcare package
Technical Sales Engineer
Technical Sales Engineer (były pracownik) –  Warszawa, MZ27 listopada 2013
•Generating sales for Nissan Commercial Vehicles (Cabstar; Interstar; Atleon) and Volvo trucks (FH; FM; FE; FL) to fleet customers.

•Weekly reporting to the Area Sales Manager and closely cooperating with Volvo Customer Services departments aiming at maximizing of After Sales Account Handling.

•Designing mechanical and electromechanical solutions for trucks according to customers’ requirements.

•Planning and coordination of marketing campaigns in order to build brand awareness.
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 1Zgłoś
Przyjemne miejsce pracy
magazynier (były pracownik) –  Długołęka22 lutego 2013
Pracę wykonywane w ciągu normalnego dnia roboczego zawsze były wykonane, w miłej atmosferze panującej w firmie co zawdzięczać można było między innymi polityce tejże firmy
Volvo
Pnęmatyk/Monter (były pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie6 lipca 2012
Cóż mam powiedzieć atmosfera pracy jest bardzo dobra wynagrodzenie też niczego sobie no i zawsze można dorobić w nadgodzina. ludzie też są bardzo przyjaźni. Jeśli miałbym coś powiedzieć o kadrze zarządzającej, powiem tylko jedno nie jest dla nich ważne że człowiek się stara i daje z siebie wszystko, myślisz sobie no tak pewnie cię docenią i dadzą ci umowę na stałe, ale gdzie tam jak przychodzi co do czego np. spadek produkcji to co robią pracowników z umowami czasowymi zwalniają, wiadomo najlepiej takiego pracownika w deptać w ziemię mimo jego starań.

Zobacz więcej opinii o firmie Volvo

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Volvo. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

4,1

Opinie o firmie Volvo wg lokalizacji