Voice Contact Center
Zobacz wszystkie opinie o firmie Voice Contact Center

Voice Contact Center

Opinia pracownika firmy Voice Contact Center

Praca z językami obcymi w dobrej atmosferze oraz lokalizacji

Ogromny plus to da mnie możliwość pracy z językiem francuskim oraz angielskim. W Lublinie póki co jest bardzo niewiele tak atrakcyjnych projektów międzynarodowych. Atmosfera w pracy bez stresu, kadra zarządzająca traktująca pracowników z szacunkiem, na równi, bez wyróżniania lub poniżania, słodkie/owocowe/jogurtowe/itd dni, dodatkowe udogodnienia w postaci kart sportowych oraz ubezpieczeń medycznych, piękny taras z leżakami oraz miejscem na zjedzenie lunchu, kuchnia z lodówką i mikrofalówką.

Plusy

międzynarodowe projekty/parking dla rowerów/ atmosfera/ słodkie/owocowe/jogurtowe/itd dni, karta Multisport

5,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
5,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Praca z francuskim w VCC

Mam doświadczenie w pracy na stanowisku z językiem francuskim w jednym z krakowskich korpo, byłam też wcześniej nauczycielem angielskiego, przewodnikiem wycieczek i rekruterem i mogę śmiało powiedzieć, że jak na razie jest to najlepsza - i najbardziej stabilna finansowo - praca jaką miałam. Na początku myślałam, że VCC to jedno z wielu call center jakie mamy w Lublinie, ale ku mojemu zaskoczeniu, mój projekt (dla klienta z USA - obsługa aplikacji na smartfony) skupia się tylko na mailach od użytkowników i czacie, co bardzo mi pasuje :). Idealna praca, dla kogoś kto lubi pisać, jest cierpliwy i lubi kontakt z ludźmi. Duży plus firmy to luźna atmosfera i brak bariery między managerami a szeregowym pracownikiem. Czasem pracy jest bardzo dużo, czasem mniej, mamy wskaźniki i statystyki, ale do wszystkiego jest ludzkie podejście. Właściwie najfajniejsze jest to, że wcale nie czuję się tutaj jak w korpo :). Jeśli ktoś zna języki obce na dobrym poziomie to polecam. Nauczyłam się sporo od strony technicznej, co dla humanisty też jest cennym doświadczeniem.

Plusy

Dobra atmosfera, bezpośredni i nieformalny kontakt z przełożonymi, "ludzkie" podejście, brak niepotrzebnej biurokracji
Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Zostaję na dłużej

Zdecydowanie zostaję w tej firmie na dłużej. stałe godziny pracy, pilnowanie, aby pracownik korzystał z przerw, pilnowany grafik miesięczny uwzględniający preferencje pracownika. Projekt międzynarowody w bardzo przyjemnej atmosferze, wykwalifikowani menagerowie, dbają o dobry nastrój, jednocześnie pilnując zachowania standardów. Zawsze można liczyć na wsparcie, pomoc. Nagłe sytuacje w życiu prywatnym również są rozumiane. Przyjemne dodatki - wyposarzony taras ze stolikiem i leżakami na lato, stale doposażana kuchnia - radio, nowa lodówka. Możliwośc wykupienia dodatkowo karty sportowej, pakietu medycznego, ubezpieczenia na życie, choć ceny zdecydowanie wyższe w porównaniu do konkurencyjnych pracodawców.

Plusy

atmosfera, międzynarodowe projekty

Minusy

drogie pakiety dodatkowe

Porażka

Praca z potencjałem, ale zarządzanie to porażka: -umowa zlecenie -niezrozumiały system motywacyjny -brak perspektyw na awans -atmosfera wiecznej pretensji -wyśmiewanie pracowników przez przełożonych -niska pensja -zatrudniają wciąż nowych pracowników, a potem nie są w stanie zapewnić im pracy, więc ucinają wszystkim godziny, a nawet dni pracy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Voice Contact Center. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

4,1 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Voice Contact Center z

Opinie o firmie Voice Contact Center według lokalizacji

Informacje o firmie Voice Contact Center w popularnych lokalizacjach

• Voice Contact Center
  • Praca z językami obcymi w dobrej atmosferze oraz lokalizacji