Opinie pracowników firmy Voice Contact Center

Znaleziono 5 opinii pasujących do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (6)
Praca z francuskim w VCC
Doradca Klienta (obecny pracownik) –  Lublin, lubelskie17 lipca 2019
Mam doświadczenie w pracy na stanowisku z językiem francuskim w jednym z krakowskich korpo, byłam też wcześniej nauczycielem angielskiego, przewodnikiem wycieczek i rekruterem i mogę śmiało powiedzieć, że jak na razie jest to najlepsza - i najbardziej stabilna finansowo - praca jaką miałam.

Na początku myślałam, że VCC to jedno z wielu call center jakie mamy w Lublinie, ale ku mojemu zaskoczeniu, mój projekt (dla klienta z USA - obsługa aplikacji na smartfony) skupia się tylko na mailach od użytkowników i czacie, co bardzo mi pasuje :). Idealna praca, dla kogoś kto lubi pisać, jest cierpliwy i lubi kontakt z ludźmi.

Duży plus firmy to luźna atmosfera i brak bariery między managerami a szeregowym pracownikiem. Czasem pracy jest bardzo dużo, czasem mniej, mamy wskaźniki i statystyki, ale do wszystkiego jest ludzkie podejście. Właściwie najfajniejsze jest to, że wcale nie czuję się tutaj jak w korpo :). Jeśli ktoś zna języki obce na dobrym poziomie to polecam. Nauczyłam się sporo od strony technicznej, co dla humanisty też jest cennym doświadczeniem.
Plusy
Dobra atmosfera, bezpośredni i nieformalny kontakt z przełożonymi, "ludzkie" podejście, brak niepotrzebnej biurokracji
Zostaję na dłużej
Customer Care Representative (obecny pracownik) –  Lublin, lubelskie16 lipca 2019
Zdecydowanie zostaję w tej firmie na dłużej.
stałe godziny pracy, pilnowanie, aby pracownik korzystał z przerw, pilnowany grafik miesięczny uwzględniający preferencje pracownika.
Projekt międzynarowody w bardzo przyjemnej atmosferze, wykwalifikowani menagerowie, dbają o dobry nastrój, jednocześnie pilnując zachowania standardów. Zawsze można liczyć na wsparcie, pomoc. Nagłe sytuacje w życiu prywatnym również są rozumiane.
Przyjemne dodatki - wyposarzony taras ze stolikiem i leżakami na lato, stale doposażana kuchnia - radio, nowa lodówka.
Możliwośc wykupienia dodatkowo karty sportowej, pakietu medycznego, ubezpieczenia na życie, choć ceny zdecydowanie wyższe w porównaniu do konkurencyjnych pracodawców.
Plusy
atmosfera, międzynarodowe projekty
Minusy
drogie pakiety dodatkowe
dobra
Konsultant telefoniczny (były pracownik) –  Łódź, łódzkie12 września 2018
Dobra praca. Miła kadra. Elastyczny grafik, tanie kanapki
Plusy
dobre kanapki
Minusy
niskie zarobki itd
Jeden wielki HAOS
konsultant telefoniczny (T-mobile) (były pracownik) –  Łódź29 marca 2014
- namawianie do kupna czegoś z oferty T-mobile
- są możliwości rozwoju jeśli ktoś prezentuje ponad przeciętne wyniki
- różni ludzie
- głównie młodzi i ambitni
- wzbudzanie potrzeby kupna u klienta któremu oferowany produkt jest zupełnie niepotrzebny
- duża rywalizacja
Plusy
duża rywalizacja i zarobek adekwatny do zaangażowania i umiejętności
Minusy
duży haos, niezorganizowanie, hałas

Zobacz więcej opinii o firmie Voice Contact Center

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Voice Contact Center. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

4,3

Opinie o firmie Voice Contact Center wg lokalizacji