Valeo

Opinie pracowników firmy Valeo - Skawina, małopolskie

Skawina, małopolskie7 opinii

Znaleziono 7 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (2820)

Prototypownia

Praca w prototypowni jest bardzo fajna,rozwijajaca ,nie ma czasu na nudę.

Plusy

Dopłata do posiłków

Zakupowiec, specjalista ODRADZAM

Odradzam, bardzo zła organizacja pracy, niejasne procedury i zasady, śliski manager, który nic nie tłumaczy i nigdy nie wiesz, kiedy jakiś problem będzie uznany za twoją winę. Jeżeli powiesz coś nie tak lub przygotujesz coś dobrego dla innego managera, dla którego nie powinnaś, to następnego dnia możesz dostać tak zwaną "zjebę" za nic. Część managmentu bardzo się lubi, obgadują pracowników i chyba ustalają komu przestać pomagać i zacząć dorzucać kolejne zadania, tak aby się zwolnił, to wszystko tworzy atmosferę strachu i hamuje kreatywność. Wszyscy o tym wiedzą, ale każdy siedzi cicho do momentu, kiedy znajdzie nową pracę.

Minusy

atmosfera, zarządzanie, stres

Nie warto

Nie warto sie zatrudniać. Brak mozliwosci awansu chyba ze po rodzinie itp. Stres pospiech. Nawet gdy norme robisz to im jest za malo a kierownik karze robic ponad siły tempo bywa zabójcze a płacą grosze. Brak szacunku dla pracownika a ekstra benefity to zwykla sciema. Podczas pandemi pokazali kase nie dość ze zwolnil 1/3 szeregowych to teraz. Na postojowym każą ci wybrać urlop bo jak nie to dowidzenia. Masakra za 2.5 na reke za 4brygadowke nie wartobyc tak ponizanymszukaja

Plusy

Stale zatrudnienie

Minusy

Za wiele by to opisac

Nie ma takiego miejsca gdzie panuje dobra atmosfera

Prosze wejsc na strone Forum Valeo Skawina i niech kazdy sobie poczyta co sie dzieje, bo teraz to powinna zajac sie w nie ktorych przypadkach i policja i sąd. Odradzam prace w tej firmie.

Plusy

Posilki darmowe z doplacaniem ale i porcje oszukane

Minusy

Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy

W tym miejscu pracy chciałbym pracować.

Bardzo fajna atmosfera, bardzo fajne towarzystwo. Chciałbym podjąć tu pracę bo jestem bardzo zainteresowany. Doda mi to atuty do doświadczenia zawodowego , ale tez możliwość nauczenia się pracy przy taśmie produkcyjnej . Nigdy przy niej nie robiłem. Liczę, że sobie poradzę.

Plusy

Wykwalifikowane kadra

Minusy

Złe patrzenie na osoby z grupą niepełnosprawnością

Very safe and clean plant

Adding components for the production and bring parts to the warehouse Accuracy,self control and quality job work on 3 shifts

Plusy

no

Minusy

no

brak możliwości stałego zatrudnienia

ciężka praca,dobre wynagrodzenie brak możliwości rozwoju, brak umów o prace na stałe

Plusy

dobry pakiet socjalny

Minusy

brak możliwości stałego zatrudnienia

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Valeo. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,3 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu