Valeo

Opinie pracowników firmy Valeo - Chrzanów, małopolskie

Chrzanów, małopolskie8 opinii

Znaleziono 8 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (2820)

Potrzebuje awansować po wieloletniej pracy na inne stanowisko Bardzie

Bardzo proszę długo czekam,obecnie szanuje swoją pracę ale wolę się więcej rozwijać.

Pierwszy dzień w pracy okropny, brak rozwoju, stresowa atmosfera,

Dno

Sv wymagają wykonania pracy która należy do nich przez operatorów, ciągle wycieki z wtryskarki za które dostaje operator i lider , zajmowania się tematami zastępczym

Plusy

Minusy

Zarobki, atmosfera pracy

Marnie oceniam tą firmę.

Brak możliwości awansu mimo że ofert jest sporo wewnątrz zakładu ale przenosząc się dostajesz minimum krajowe przy 1 zmiany. Szefami linii produkcji są tylko kobiety a to się b.zle sprawdza. Niesamowity pęd i nic z tego nie ma. Standardy jakościowe BHP produkcyjne nie przestrzegane żeby można było zrobić normę i nie wypisywać miliona dokumentów się tak ty będziesz ukarany i winny. Zmuszanie do pracy ponad siły. Stracony czas brak rozwoju.

Plusy

Dofinansowanie do obiadow. Medicover Multisport

Minusy

Zarobki, brak rozwoju, szefami kobiety

MM Flowers,Rustler UK

Przychodzilem do pracy i wiedzialem co mam robic,dostalem rozpiske na caly dzien,super organizacja pracy,duza pomoc ze strony wspolpracownikow i przelozonych Gdy zaczalem prace w MM Flowers Uk,moj angielski byl na poziomie (mierny) i po 2-3 miesiacach musialem przyjac towar,przesegregowac i wprowadzic do systemu,Moj menadrzer powiedzial mi ze jestem ogarniety i szybko lapie wiec dal mi ta funkcje(praca Intake) Co bylo przyjemne to to,ze moj lider,menadrzer etc po kazdym skonczonym dniu pracy dziekowal mi za moja prace,w polsce nie ma takiego czegos i przez to pracownicy tez podchodza do pracy roznie

Plusy

bogaty socjal dla pracowników

Miejsce pracy,atmosfera pomiedzy operatorami

Liderzy w tej firmie zajmują się wszystkim robią rzeczy co do nich nie należy,kierownicy swoją pracę przekazują ją nam byśmy się sami tym zajęli nieraz ciężko się dogadać z przełożonymi operatorzy bardziej wykonują nasze polecenia niż N+1.Lubię podejmować wyzwania i z chęcią staram się je rozwiązać praca dla osób które naprawdę chcą pracować firma w całości jest ok

Plusy

Blisko od miejsca zamieszkania

Minusy

Zarobki

chrzanów -5

maszyna i lampy tak jest to mozliwe przełożeni byli ok koledzy i koleżanki super, pomagali na początku pierwszy raz sama na maszynie pochwały

Plusy

grafik na rok

Minusy

praca w swieta

średnia

Planowanie produkcji zgodnie z planem produkcyjnym........

Plusy

Minusy

Małe zarobki

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Valeo. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,3 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu