Valeo

Opinie pracowników firmy Valeo

Znaleziono 26 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (2820)

Potrzebuje awansować po wieloletniej pracy na inne stanowisko Bardzie

Bardzo proszę długo czekam,obecnie szanuje swoją pracę ale wolę się więcej rozwijać.

Zakupowiec, specjalista ODRADZAM

Odradzam, bardzo zła organizacja pracy, niejasne procedury i zasady, śliski manager, który nic nie tłumaczy i nigdy nie wiesz, kiedy jakiś problem będzie uznany za twoją winę. Jeżeli powiesz coś nie tak lub przygotujesz coś dobrego dla innego managera, dla którego nie powinnaś, to następnego dnia możesz dostać tak zwaną "zjebę" za nic. Część managmentu bardzo się lubi, obgadują pracowników i chyba ustalają komu przestać pomagać i zacząć dorzucać kolejne zadania, tak aby się zwolnił, to wszystko tworzy atmosferę strachu i hamuje kreatywność. Wszyscy o tym wiedzą, ale każdy siedzi cicho do momentu, kiedy znajdzie nową pracę.

Minusy

atmosfera, zarządzanie, stres

Nie warto

Nie warto sie zatrudniać. Brak mozliwosci awansu chyba ze po rodzinie itp. Stres pospiech. Nawet gdy norme robisz to im jest za malo a kierownik karze robic ponad siły tempo bywa zabójcze a płacą grosze. Brak szacunku dla pracownika a ekstra benefity to zwykla sciema. Podczas pandemi pokazali kase nie dość ze zwolnil 1/3 szeregowych to teraz. Na postojowym każą ci wybrać urlop bo jak nie to dowidzenia. Masakra za 2.5 na reke za 4brygadowke nie wartobyc tak ponizanymszukaja

Plusy

Stale zatrudnienie

Minusy

Za wiele by to opisac

Pierwszy dzień w pracy okropny, brak rozwoju, stresowa atmosfera,

Nie ma takiego miejsca gdzie panuje dobra atmosfera

Prosze wejsc na strone Forum Valeo Skawina i niech kazdy sobie poczyta co sie dzieje, bo teraz to powinna zajac sie w nie ktorych przypadkach i policja i sąd. Odradzam prace w tej firmie.

Plusy

Posilki darmowe z doplacaniem ale i porcje oszukane

Minusy

Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy

Prototypownia

Praca w prototypowni jest bardzo fajna,rozwijajaca ,nie ma czasu na nudę.

Plusy

Dopłata do posiłków

Ludzie fałszywi

Atmosferę w pracy tworzą ludzie a nie pracodawca .A łudzi jest bardzo mało.

Plusy

Darmowy posiłek dla linii gdzie trzeba tyrać

Minusy

0 premi.

Dno

Sv wymagają wykonania pracy która należy do nich przez operatorów, ciągle wycieki z wtryskarki za które dostaje operator i lider , zajmowania się tematami zastępczym

Plusy

Minusy

Zarobki, atmosfera pracy

Marnie oceniam tą firmę.

Brak możliwości awansu mimo że ofert jest sporo wewnątrz zakładu ale przenosząc się dostajesz minimum krajowe przy 1 zmiany. Szefami linii produkcji są tylko kobiety a to się b.zle sprawdza. Niesamowity pęd i nic z tego nie ma. Standardy jakościowe BHP produkcyjne nie przestrzegane żeby można było zrobić normę i nie wypisywać miliona dokumentów się tak ty będziesz ukarany i winny. Zmuszanie do pracy ponad siły. Stracony czas brak rozwoju.

Plusy

Dofinansowanie do obiadow. Medicover Multisport

Minusy

Zarobki, brak rozwoju, szefami kobiety

PR dykcja ok kadra zarządzająca nie wyrabia tzn.mali wie jak naprawdę wygląda praca na produkcji

Ogólnie ok.slaby socjal niedocenianie pracowników fizycznych z dużym stażem

Plusy

Wypłaty na czas

Minusy

Wynagrodzenie nie adekwatne do wykonania pracy

Valeo skawina

Negatywne podejście do operatorów,slaba organizacja pracy

Kiepsko

Obóz pracy pełen chamskich pracowników niskiego szczebla i nadętych pracowników szczebla średniego.

Miejsce pracy w którym pracowałam jest dobre

W tej firmie jest możliwość rozwoju.Kultura pracy jest dobra ,a kadra zarządzająca mogła by być lepsza.

W tym miejscu pracy chciałbym pracować.

Bardzo fajna atmosfera, bardzo fajne towarzystwo. Chciałbym podjąć tu pracę bo jestem bardzo zainteresowany. Doda mi to atuty do doświadczenia zawodowego , ale tez możliwość nauczenia się pracy przy taśmie produkcyjnej . Nigdy przy niej nie robiłem. Liczę, że sobie poradzę.

Plusy

Wykwalifikowane kadra

Minusy

Złe patrzenie na osoby z grupą niepełnosprawnością

MM Flowers,Rustler UK

Przychodzilem do pracy i wiedzialem co mam robic,dostalem rozpiske na caly dzien,super organizacja pracy,duza pomoc ze strony wspolpracownikow i przelozonych Gdy zaczalem prace w MM Flowers Uk,moj angielski byl na poziomie (mierny) i po 2-3 miesiacach musialem przyjac towar,przesegregowac i wprowadzic do systemu,Moj menadrzer powiedzial mi ze jestem ogarniety i szybko lapie wiec dal mi ta funkcje(praca Intake) Co bylo przyjemne to to,ze moj lider,menadrzer etc po kazdym skonczonym dniu pracy dziekowal mi za moja prace,w polsce nie ma takiego czegos i przez to pracownicy tez podchodza do pracy roznie

Plusy

bogaty socjal dla pracowników

Miejsce pracy,atmosfera pomiedzy operatorami

Liderzy w tej firmie zajmują się wszystkim robią rzeczy co do nich nie należy,kierownicy swoją pracę przekazują ją nam byśmy się sami tym zajęli nieraz ciężko się dogadać z przełożonymi operatorzy bardziej wykonują nasze polecenia niż N+1.Lubię podejmować wyzwania i z chęcią staram się je rozwiązać praca dla osób które naprawdę chcą pracować firma w całości jest ok

Plusy

Blisko od miejsca zamieszkania

Minusy

Zarobki

magazynier

ciężka praca można awansować kiepska doskonale sie dogadujemy gdy jest dużo wysyłek i panuje bałagan na magazynie weekend

Miła atmosfera

Niskie wynagrodzenie w stosunku do wykonywanej pracy. Brak możliwości rozwoju.

średnia wynosi 2,5

Nie mogę jej wystawić, ponieważ obowiązuje mnie Kodeks Etyki Zakładowej wprowadzony w tym roku.

Plusy

Minusy

stagnacja zarobkowa i rozwojowa dla wartościowych pracowników z linii produkcyjnej

Praca różna w zależności od zajmowanego stanowiska, jest od lekkiej do bardzo ciężkiej

jedyny minus to brak szacunku bezpośrednich przełożonych/tj liderów do pracownika

Plusy

dofinansowanie do przewozów do firmy

Productive and experience

In this work, learned to work as a team and carry out their duties, met a lot of interesting experienced persons. Get the knowledge about electrical parts of cars

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Valeo. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,3 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu