Opinie dot. stanowiska Kierowca (m/k) w firmie Uber

Znaleziono 3 opinie pasujące do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (1 865)
Kierowca uber
kierowca (obecny pracownik) –  Warszawa, mazowieckie14 lipca 2019
Witam serdecznie. Chciałbym podzielić się swoimi uwagami na temat pracy w Uberze. Otóż jestem kierowcą od ok 3 miesięcy i przyznam szczerze że ta praca zupełnie mnie nie satysfakcjonuje. Co tygodniowa opłata za dzierżawę auta w wysokości 550zł tankowania dbanie o czystość czyli myjnia oraz wszelkie kosmetyki dają co tydzień kwotę ok 780zł. Zarobek dzienny to kwota ok 200-250 zł dziennie,jeżdżąc 5 razy w tygodniu odliczając koszty auta na życie nie pozostaje praktycznie nic. Uważam że stawki są holendarnie niskie i praca praktycznie jest nieopłacalna. Chcąc zarobić jakiejkolwiek pieniądze na życie trzeba jeździć minimum 6 razy w tygodniu po ok 12 godzin dziennie. Posiadając rodzinę praktycznie człowiek się z nią nie widzi. A jak by nie było rodzina jest najważniejsza.
Plusy
Żadne
Minusy
Mnóstwo
Niezależność
Kierowca ,transport lądowy pasażerski (były pracownik) –  Kraków, małopolskie14 maja 2018
sposobność poznania wielu interesujących ludzi z różnych środowisk społecznych oraz zwiedzenia wielu miejscowości-,
Pracuję się jako kierowca taxi więc nie ma możliwości awansu na wyższe stanowiska-,
Brak kontaktu z kadrą zarządzającą-,
Praca za kółkiem lecz wymaga dużej kultury i nienagannej czystości i schludnego ubioru-,
Całodzienny wzmożony wysiłek psychiczny z powodu wzmożonej ciągłej koncentracji uwagi oraz stresu-,
Dużo czasu wolnego dla siebie.
Plusy
Dobre zarobki
Minusy
Duże wymagania co do auta jak i kierowcy nieadekwatne do kosztu kursu, ciągle zmiany wymogów obowiązujące z dnia na dzień.

Zobacz więcej opinii o firmie Uber

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Uber. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,5

Opinie o firmie Uber wg lokalizacji