Uber

Opinie dot. stanowiska Kierowca (m/k) w firmie Uber

Kierowca (m/k)6 opinii

Znaleziono 6 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (1,662)

Miejsce w którym można znaleźć ciekawych znajomyh.

Dobra praca, w której możesz zbudować godziny pracy dopasowane do swoich potrzeb.

Plusy

Elastyczny dzień pracy

Praca dla ciapaków i ukraińców

Nikt normalny się z tego nie utrzyma, chyba, że będzie jeździć po 400 godzin w miesiącu.

Plusy

Elastyczny czas

Minusy

Same minusy

Kierowca Śląsk

Mam wrażenie, że zlecenia są losowane jak w totalizatorze. Dojazd po pasażera powyżej 20 kilometrów, to dokładanie do interesu. Odmówisz kilku takich zleceń i stoisz godzinę bez pracy. Przyjmuję zlecenie z mnożnikiem a po zakończeniu kursu okazuje się, że mnożnik już nie obowiązywał. Jak "łykasz" każdy, nawet najbardziej bezsensowny kurs to dostajesz zlecenie za zleceniem. Odrzucisz - stoisz za karę jak kołek. Dopiero jak jest nawał zleceń to ci wybaczą. Kontakt z działem pomocy... Jaki kontakt? Z kim? Nie ma czegoś takiego. Zniżki na paliwo z kartą Payback? Trzy miesiące czekam na te zniżki i nic. Szanowanie kierowcy powinno być tak samo ważne jak klienta. Nie jesteśmy niewolnikami.

Plusy

Elastyczny czas pracy

Minusy

Niskie zarobki. Brak kontaktu z działem pomocy. Dziwne zasady przydziału zleceń.

dobre

dobra praca dla osob ktore nie chca sie rozwijac tak

Kierowca uber

Witam serdecznie. Chciałbym podzielić się swoimi uwagami na temat pracy w Uberze. Otóż jestem kierowcą od ok 3 miesięcy i przyznam szczerze że ta praca zupełnie mnie nie satysfakcjonuje. Co tygodniowa opłata za dzierżawę auta w wysokości 550zł tankowania dbanie o czystość czyli myjnia oraz wszelkie kosmetyki dają co tydzień kwotę ok 780zł. Zarobek dzienny to kwota ok 200-250 zł dziennie,jeżdżąc 5 razy w tygodniu odliczając koszty auta na życie nie pozostaje praktycznie nic. Uważam że stawki są holendarnie niskie i praca praktycznie jest nieopłacalna. Chcąc zarobić jakiejkolwiek pieniądze na życie trzeba jeździć minimum 6 razy w tygodniu po ok 12 godzin dziennie. Posiadając rodzinę praktycznie człowiek się z nią nie widzi. A jak by nie było rodzina jest najważniejsza.

Plusy

Żadne

Minusy

Mnóstwo

Niezależność

sposobność poznania wielu interesujących ludzi z różnych środowisk społecznych oraz zwiedzenia wielu miejscowości-, Pracuję się jako kierowca taxi więc nie ma możliwości awansu na wyższe stanowiska-, Brak kontaktu z kadrą zarządzającą-, Praca za kółkiem lecz wymaga dużej kultury i nienagannej czystości i schludnego ubioru-, Całodzienny wzmożony wysiłek psychiczny z powodu wzmożonej ciągłej koncentracji uwagi oraz stresu-, Dużo czasu wolnego dla siebie.

Plusy

Dobre zarobki

Minusy

Duże wymagania co do auta jak i kierowcy nieadekwatne do kosztu kursu, ciągle zmiany wymogów obowiązujące z dnia na dzień.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Uber. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.7

• Uber