Opinie dot. stanowiska Kierowca (m/k) w firmie Uber

Kierowca (m/k)4 opinie
Dobra praca, w której możesz zbudować godziny pracy dopasowane do swoich potrzeb.
Plusy
Elastyczny dzień pracy
dobra praca dla osob ktore nie chca sie rozwijac tak
Witam serdecznie. Chciałbym podzielić się swoimi uwagami na temat pracy w Uberze. Otóż jestem kierowcą od ok 3 miesięcy i przyznam szczerze że ta praca zupełnie mnie nie satysfakcjonuje. Co tygodniowa opłata za dzierżawę auta w wysokości 550zł tankowania dbanie o czystość czyli myjnia oraz wszelkie kosmetyki dają co tydzień kwotę ok 780zł. Zarobek dzienny to kwota ok 200-250 zł dziennie,jeżdżąc 5 razy w tygodniu odliczając koszty auta na życie nie pozostaje praktycznie nic. Uważam że stawki są holendarnie niskie i praca praktycznie jest nieopłacalna. Chcąc zarobić jakiejkolwiek pieniądze na życie trzeba jeździć minimum 6 razy w tygodniu po ok 12 godzin dziennie. Posiadając rodzinę praktycznie człowiek się z nią nie widzi. A jak by nie było rodzina jest najważniejsza.
Plusy
Żadne
Minusy
Mnóstwo
sposobność poznania wielu interesujących ludzi z różnych środowisk społecznych oraz zwiedzenia wielu miejscowości-,
Pracuję się jako kierowca taxi więc nie ma możliwości awansu na wyższe stanowiska-,

Brak kontaktu z kadrą zarządzającą-,

Praca za kółkiem lecz wymaga dużej kultury i nienagannej czystości i schludnego ubioru-,

Całodzienny wzmożony wysiłek psychiczny z powodu wzmożonej ciągłej koncentracji uwagi oraz stresu-,

Dużo czasu wolnego dla siebie.
Plusy
Dobre zarobki
Minusy
Duże wymagania co do auta jak i kierowcy nieadekwatne do kosztu kursu, ciągle zmiany wymogów obowiązujące z dnia na dzień.
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Uber. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,7
3,8