Uber
Zobacz wszystkie opinie o firmie Uber

Uber

Opinia pracownika firmy Uber

Niezależność

sposobność poznania wielu interesujących ludzi z różnych środowisk społecznych oraz zwiedzenia wielu miejscowości-, Pracuję się jako kierowca taxi więc nie ma możliwości awansu na wyższe stanowiska-, Brak kontaktu z kadrą zarządzającą-, Praca za kółkiem lecz wymaga dużej kultury i nienagannej czystości i schludnego ubioru-, Całodzienny wzmożony wysiłek psychiczny z powodu wzmożonej ciągłej koncentracji uwagi oraz stresu-, Dużo czasu wolnego dla siebie.

Plusy

Dobre zarobki

Minusy

Duże wymagania co do auta jak i kierowcy nieadekwatne do kosztu kursu, ciągle zmiany wymogów obowiązujące z dnia na dzień.

Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Praca dla ciapaków i ukraińców

Nikt normalny się z tego nie utrzyma, chyba, że będzie jeździć po 400 godzin w miesiącu.

Plusy

Elastyczny czas

Minusy

Same minusy

Kierowca Śląsk

Mam wrażenie, że zlecenia są losowane jak w totalizatorze. Dojazd po pasażera powyżej 20 kilometrów, to dokładanie do interesu. Odmówisz kilku takich zleceń i stoisz godzinę bez pracy. Przyjmuję zlecenie z mnożnikiem a po zakończeniu kursu okazuje się, że mnożnik już nie obowiązywał. Jak "łykasz" każdy, nawet najbardziej bezsensowny kurs to dostajesz zlecenie za zleceniem. Odrzucisz - stoisz za karę jak kołek. Dopiero jak jest nawał zleceń to ci wybaczą. Kontakt z działem pomocy... Jaki kontakt? Z kim? Nie ma czegoś takiego. Zniżki na paliwo z kartą Payback? Trzy miesiące czekam na te zniżki i nic. Szanowanie kierowcy powinno być tak samo ważne jak klienta. Nie jesteśmy niewolnikami.

Plusy

Elastyczny czas pracy

Minusy

Niskie zarobki. Brak kontaktu z działem pomocy. Dziwne zasady przydziału zleceń.

Atmosfre ok

Nie ma mozliwosci rozwoju. Very unprofessional management. Messy scheduling.Repetitive kind of work.

Plusy

free food and lunches

Minusy

shifts and culture

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Uber. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.7

• Uber