Opinia pracownika firmy Uber

Miejsce w którym można znaleźć ciekawych znajomyh.

9 grudnia 2019
Dobra praca, w której możesz zbudować godziny pracy dopasowane do swoich potrzeb.
Plusy
Elastyczny dzień pracy
23 sierpnia 2019
kierowca (były pracownik) - Warszawa, mazowieckie
dobra praca dla osob ktore nie chca sie rozwijac tak
14 lipca 2019
kierowca (obecny pracownik) - Warszawa, mazowieckie
Witam serdecznie. Chciałbym podzielić się swoimi uwagami na temat pracy w Uberze. Otóż jestem kierowcą od ok 3 miesięcy i przyznam szczerze że ta praca zupełnie mnie nie satysfakcjonuje. Co tygodniowa opłata za dzierżawę auta w wysokości 550zł tankowania dbanie o czystość czyli myjnia oraz wszelkie kosmetyki dają co tydzień kwotę ok 780zł. Zarobek dzienny to kwota ok 200-250 zł dziennie,jeżdżąc 5 razy w tygodniu odliczając koszty auta na życie nie pozostaje praktycznie nic. Uważam że stawki są holendarnie niskie i praca praktycznie jest nieopłacalna. Chcąc zarobić jakiejkolwiek pieniądze na życie trzeba jeździć minimum 6 razy w tygodniu po ok 12 godzin dziennie. Posiadając rodzinę praktycznie człowiek się z nią nie widzi. A jak by nie było rodzina jest najważniejsza.
Plusy
Żadne
Minusy
Mnóstwo
14 maja 2018
Kierowca ,transport lądowy pasażerski (były pracownik) - Kraków, małopolskie
sposobność poznania wielu interesujących ludzi z różnych środowisk społecznych oraz zwiedzenia wielu miejscowości-,
Pracuję się jako kierowca taxi więc nie ma możliwości awansu na wyższe stanowiska-,

Brak kontaktu z kadrą zarządzającą-,

Praca za kółkiem lecz wymaga dużej kultury i nienagannej czystości i schludnego ubioru-,

Całodzienny wzmożony wysiłek psychiczny z powodu wzmożonej ciągłej koncentracji uwagi oraz stresu-,

Dużo czasu wolnego dla siebie.
Plusy
Dobre zarobki
Minusy
Duże wymagania co do auta jak i kierowcy nieadekwatne do kosztu kursu, ciągle zmiany wymogów obowiązujące z dnia na dzień.