Uber
Zobacz wszystkie opinie o firmie Uber

Uber

Opinia pracownika firmy Uber

Kierowca uber

Witam serdecznie. Chciałbym podzielić się swoimi uwagami na temat pracy w Uberze. Otóż jestem kierowcą od ok 3 miesięcy i przyznam szczerze że ta praca zupełnie mnie nie satysfakcjonuje. Co tygodniowa opłata za dzierżawę auta w wysokości 550zł tankowania dbanie o czystość czyli myjnia oraz wszelkie kosmetyki dają co tydzień kwotę ok 780zł. Zarobek dzienny to kwota ok 200-250 zł dziennie,jeżdżąc 5 razy w tygodniu odliczając koszty auta na życie nie pozostaje praktycznie nic. Uważam że stawki są holendarnie niskie i praca praktycznie jest nieopłacalna. Chcąc zarobić jakiejkolwiek pieniądze na życie trzeba jeździć minimum 6 razy w tygodniu po ok 12 godzin dziennie. Posiadając rodzinę praktycznie człowiek się z nią nie widzi. A jak by nie było rodzina jest najważniejsza.

Plusy

Żadne

Minusy

Mnóstwo

Praca dla ciapaków i ukraińców

Nikt normalny się z tego nie utrzyma, chyba, że będzie jeździć po 400 godzin w miesiącu.

Plusy

Elastyczny czas

Minusy

Same minusy

Kierowca Śląsk

Mam wrażenie, że zlecenia są losowane jak w totalizatorze. Dojazd po pasażera powyżej 20 kilometrów, to dokładanie do interesu. Odmówisz kilku takich zleceń i stoisz godzinę bez pracy. Przyjmuję zlecenie z mnożnikiem a po zakończeniu kursu okazuje się, że mnożnik już nie obowiązywał. Jak "łykasz" każdy, nawet najbardziej bezsensowny kurs to dostajesz zlecenie za zleceniem. Odrzucisz - stoisz za karę jak kołek. Dopiero jak jest nawał zleceń to ci wybaczą. Kontakt z działem pomocy... Jaki kontakt? Z kim? Nie ma czegoś takiego. Zniżki na paliwo z kartą Payback? Trzy miesiące czekam na te zniżki i nic. Szanowanie kierowcy powinno być tak samo ważne jak klienta. Nie jesteśmy niewolnikami.

Plusy

Elastyczny czas pracy

Minusy

Niskie zarobki. Brak kontaktu z działem pomocy. Dziwne zasady przydziału zleceń.

Dobra atmosfera

Czasami zdaża się że zlecenia rządko się pojawiają bądż kwota jest nieodpowiedna, natomiast wsparcie jest super

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Uber. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.7

• Uber