Uber
Zobacz wszystkie opinie o firmie Uber

Uber

Opinia pracownika firmy Uber

Kierowca Śląsk

Mam wrażenie, że zlecenia są losowane jak w totalizatorze. Dojazd po pasażera powyżej 20 kilometrów, to dokładanie do interesu. Odmówisz kilku takich zleceń i stoisz godzinę bez pracy. Przyjmuję zlecenie z mnożnikiem a po zakończeniu kursu okazuje się, że mnożnik już nie obowiązywał. Jak "łykasz" każdy, nawet najbardziej bezsensowny kurs to dostajesz zlecenie za zleceniem. Odrzucisz - stoisz za karę jak kołek. Dopiero jak jest nawał zleceń to ci wybaczą. Kontakt z działem pomocy... Jaki kontakt? Z kim? Nie ma czegoś takiego. Zniżki na paliwo z kartą Payback? Trzy miesiące czekam na te zniżki i nic. Szanowanie kierowcy powinno być tak samo ważne jak klienta. Nie jesteśmy niewolnikami.

Plusy

Elastyczny czas pracy

Minusy

Niskie zarobki. Brak kontaktu z działem pomocy. Dziwne zasady przydziału zleceń.

Praca dla ciapaków i ukraińców

Nikt normalny się z tego nie utrzyma, chyba, że będzie jeździć po 400 godzin w miesiącu.

Plusy

Elastyczny czas

Minusy

Same minusy

Miejsce w którym można znaleźć ciekawych znajomyh.

Dobra praca, w której możesz zbudować godziny pracy dopasowane do swoich potrzeb.

Plusy

Elastyczny dzień pracy

dobre

dobra praca dla osob ktore nie chca sie rozwijac tak

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Uber. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.7

• Uber