Opinie pracowników firmy Uber

Znaleziono 7 opinii pasujących do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (1 839)
Fun workplace
Driver (były pracownik) –  mazowieckie25 sierpnia 2019
Good job for students - you work when you can or want. Drivers are bosses of themselves. Employees can learn a topography of city and meet new people.
Kierowca uber
kierowca (obecny pracownik) –  Warszawa, mazowieckie14 lipca 2019
Witam serdecznie. Chciałbym podzielić się swoimi uwagami na temat pracy w Uberze. Otóż jestem kierowcą od ok 3 miesięcy i przyznam szczerze że ta praca zupełnie mnie nie satysfakcjonuje. Co tygodniowa opłata za dzierżawę auta w wysokości 550zł tankowania dbanie o czystość czyli myjnia oraz wszelkie kosmetyki dają co tydzień kwotę ok 780zł. Zarobek dzienny to kwota ok 200-250 zł dziennie,jeżdżąc 5 razy w tygodniu odliczając koszty auta na życie nie pozostaje praktycznie nic. Uważam że stawki są holendarnie niskie i praca praktycznie jest nieopłacalna. Chcąc zarobić jakiejkolwiek pieniądze na życie trzeba jeździć minimum 6 razy w tygodniu po ok 12 godzin dziennie. Posiadając rodzinę praktycznie człowiek się z nią nie widzi. A jak by nie było rodzina jest najważniejsza.
Plusy
Żadne
Minusy
Mnóstwo
Atmosfre ok
Community Support Representative (obecny pracownik) –  Kraków, małopolskie18 listopada 2018
Nie ma mozliwosci rozwoju. Very unprofessional management. Messy scheduling.Repetitive kind of work.
Plusy
free food and lunches
Minusy
shifts and culture
Firmy Budowlane
kierowca kat b (były pracownik) –  Gdańsk, pomorskie19 czerwca 2018
Pracę mozna tylko i wyłącznie traktować jako dorywcza bo gdybym musiał z tego wyżywić rodzinę to by było ciezko. Powinni zmienić wynagrodzenie pracownika żeby bardziej się to opłacało a nie okradać swoich pracowników .
Plusy
Luzne godziny pracy, praca dorywcza
Minusy
Małe wynagrodzenie
Niezależność
Kierowca ,transport lądowy pasażerski (były pracownik) –  Kraków, małopolskie14 maja 2018
sposobność poznania wielu interesujących ludzi z różnych środowisk społecznych oraz zwiedzenia wielu miejscowości-,
Pracuję się jako kierowca taxi więc nie ma możliwości awansu na wyższe stanowiska-,
Brak kontaktu z kadrą zarządzającą-,
Praca za kółkiem lecz wymaga dużej kultury i nienagannej czystości i schludnego ubioru-,
Całodzienny wzmożony wysiłek psychiczny z powodu wzmożonej ciągłej koncentracji uwagi oraz stresu-,
Dużo czasu wolnego dla siebie.
Plusy
Dobre zarobki
Minusy
Duże wymagania co do auta jak i kierowcy nieadekwatne do kosztu kursu, ciągle zmiany wymogów obowiązujące z dnia na dzień.
Uber
Customer Support Representative (obecny pracownik) –  Kraków, małopolskie20 grudnia 2017
Friendly management, good social events, moderate stress at work

Zobacz więcej opinii o firmie Uber

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Uber. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,5