Uber

Opinie pracowników firmy Uber

Znaleziono 12 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (1,990)

Dobra atmosfera

Czasami zdaża się że zlecenia rządko się pojawiają bądż kwota jest nieodpowiedna, natomiast wsparcie jest super

Praca dla ciapaków i ukraińców

Nikt normalny się z tego nie utrzyma, chyba, że będzie jeździć po 400 godzin w miesiącu.

Plusy

Elastyczny czas

Minusy

Same minusy

Kierowca Śląsk

Mam wrażenie, że zlecenia są losowane jak w totalizatorze. Dojazd po pasażera powyżej 20 kilometrów, to dokładanie do interesu. Odmówisz kilku takich zleceń i stoisz godzinę bez pracy. Przyjmuję zlecenie z mnożnikiem a po zakończeniu kursu okazuje się, że mnożnik już nie obowiązywał. Jak "łykasz" każdy, nawet najbardziej bezsensowny kurs to dostajesz zlecenie za zleceniem. Odrzucisz - stoisz za karę jak kołek. Dopiero jak jest nawał zleceń to ci wybaczą. Kontakt z działem pomocy... Jaki kontakt? Z kim? Nie ma czegoś takiego. Zniżki na paliwo z kartą Payback? Trzy miesiące czekam na te zniżki i nic. Szanowanie kierowcy powinno być tak samo ważne jak klienta. Nie jesteśmy niewolnikami.

Plusy

Elastyczny czas pracy

Minusy

Niskie zarobki. Brak kontaktu z działem pomocy. Dziwne zasady przydziału zleceń.

Jak interysue praca za darmo, to bardzo prosze....

Kochana Polsko !!!

Kochana Polsko wyrzuć te wszystkie śmietniki które zostały wypuszczone na rynek ,aby nas nie truły, nie zabierały nam czasu bo życie jest krótkie, wszystkie firmy takie jak Uber,Bolt ,Opti taxi itd.Okradają społeczeństwo które dla nich pracuje. Zagraża nam wszystkim kiedy w końcu Rząd to zrozumie?!!! A przede wszystkim wszystkie pieniądze uciekają za granicę,a tu zostaję umowa śmieciowa

Minusy

Zamknąć wszystkich złodziei a jeżeli tego nie potraficie to chociaż wyrzucić ich z kraju

Miejsce w którym można znaleźć ciekawych znajomyh.

Dobra praca, w której możesz zbudować godziny pracy dopasowane do swoich potrzeb.

Plusy

Elastyczny dzień pracy

dobre

dobra praca dla osob ktore nie chca sie rozwijac tak

Kierowca uber

Witam serdecznie. Chciałbym podzielić się swoimi uwagami na temat pracy w Uberze. Otóż jestem kierowcą od ok 3 miesięcy i przyznam szczerze że ta praca zupełnie mnie nie satysfakcjonuje. Co tygodniowa opłata za dzierżawę auta w wysokości 550zł tankowania dbanie o czystość czyli myjnia oraz wszelkie kosmetyki dają co tydzień kwotę ok 780zł. Zarobek dzienny to kwota ok 200-250 zł dziennie,jeżdżąc 5 razy w tygodniu odliczając koszty auta na życie nie pozostaje praktycznie nic. Uważam że stawki są holendarnie niskie i praca praktycznie jest nieopłacalna. Chcąc zarobić jakiejkolwiek pieniądze na życie trzeba jeździć minimum 6 razy w tygodniu po ok 12 godzin dziennie. Posiadając rodzinę praktycznie człowiek się z nią nie widzi. A jak by nie było rodzina jest najważniejsza.

Plusy

Żadne

Minusy

Mnóstwo

Atmosfre ok

Nie ma mozliwosci rozwoju. Very unprofessional management. Messy scheduling.Repetitive kind of work.

Plusy

free food and lunches

Minusy

shifts and culture

Firmy Budowlane

Pracę mozna tylko i wyłącznie traktować jako dorywcza bo gdybym musiał z tego wyżywić rodzinę to by było ciezko. Powinni zmienić wynagrodzenie pracownika żeby bardziej się to opłacało a nie okradać swoich pracowników .

Plusy

Luzne godziny pracy, praca dorywcza

Minusy

Małe wynagrodzenie

Uber - praca i kariera

Zobacz więcej ofert pracy

Niezależność

sposobność poznania wielu interesujących ludzi z różnych środowisk społecznych oraz zwiedzenia wielu miejscowości-, Pracuję się jako kierowca taxi więc nie ma możliwości awansu na wyższe stanowiska-, Brak kontaktu z kadrą zarządzającą-, Praca za kółkiem lecz wymaga dużej kultury i nienagannej czystości i schludnego ubioru-, Całodzienny wzmożony wysiłek psychiczny z powodu wzmożonej ciągłej koncentracji uwagi oraz stresu-, Dużo czasu wolnego dla siebie.

Plusy

Dobre zarobki

Minusy

Duże wymagania co do auta jak i kierowcy nieadekwatne do kosztu kursu, ciągle zmiany wymogów obowiązujące z dnia na dzień.

Uber

Friendly management, good social events, moderate stress at work

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Uber. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.7

• Uber