UPS

Opinie pracowników firmy UPS

Znaleziono 20 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (49 095)

Jest OK.

Niezłe zarobki - oczywiście jak na tą branżę. Nie ma co oczekiwać kokosów po pracy fizycznej.

Plusy

prosta praca, benefity, zarobki, dodatki do świąt itp.

Minusy

zwyrodnienie kręgosłupa gwarantowane, godziny pracy, zatrudnienie na 1/2 etatu

Nie ma

Dyrektora nic nie interesuje olewa pracowników.Brygadziści nieroby i oszuści.Nie przychodzą do pracy następnego dnia wpisują w listę obecności że byli kilka takich przypadków jest więcej.Chyba za zgodą dyrektora takie jest zdanie magazynierow.Poniżanie upokarzanie jest na porządku dziennym.Hamstwo nic więcej.

Plusy

Przez 14 lat pracy nie było żadnych

Minusy

Zarobki brak szacunku, kolesiostwo, chamstwo, magazynier jest zerem dla przełożonego.Żenada

Wiecej juz firma nie moze wykorzystywac pracownika jak juz go wykorzystuje

Firma nie jest dla ludzi otwarta tylko Mobbing wykorzystywanie,mala placa a duzo godzin,malo tego pracownicy na stanowiskach troche wyzej niekompetentni nic nie wiedza tylko plotki sieja atmosfera bardzo zla ,jeden drugiego psychcznie chce wykonczyc zarobki doniczego ,lepiej poszukac sobie cos innego w mniejszej firmie tu to jest wyscig szczurow

Ups Łódź

Nie polecam, praca niestabilna, donosicielstwo mile widziane, praca w ciągłym stresie, bałagan organizacyjny.

Plusy

Socjal, Wynagrodzenie

Minusy

Wszystko inne

Opinia

Dobra atmosfera, dobrzy ludzie, amerykańska firma z bardzo dobrą renomą

Nie dla każdego

Jeśli nie masz rodziny i chcesz spędzać 10-12h w pracy to idealne rozwiązanie dla ciebie. Koszmarna kadra, złe warunki pracy. Ogólnie nie polecam nikomu kto chce mieć normalne życie i nie być wykorzystywanym na każdym kroku.

Plusy

Minusy

wszystko

miejsce pracy w ktorym panuje zla atmosfera

W tej firmie wgl sie nie odnalazlem i zle sie tam czulem

Plusy

darmowe jedzenie

Minusy

they should draw conclusions for the future

They should remember that the most important asset are people.

Ups

Niskie zarobki,duże wymagania..Brak możliwości rozwoju,praca ciężka fizycznie nie doceniana przez pracodawcę..

productive workplace

Great work place with good benefits and a fairly safe workplace . They do a great job at promoting from within and have trained me throughly in the positions I have worked.

Productive

My typical work day was rigorous. I had to delivered all parcel regardless of weather conditions. I learned as be more organised and how be more systematic.

Ogólnie mówiąc dobra organizacja i przyjemna atmosfera zarazem.

Na początku jest ciężko, jak to w każdej pracy, ale gdy już sie wpadnie w ten "rytm" to idzie z górki. Szefowie traktują pracowników jak kolegów, a nie jak niewolników, choć gdy popełni się błąd to potrafią przeprowadzić poważną rozmowę, ale wszystko na spokojnie i bardzo jasno tłumaczone. Dwa razy do roku firmowa impreza, np. na Boże Narodzenie całą firmą byliśmy na kręglach z kolacją, oczywiście wszystko na koszt firmy. Najtrudniejszym okresem jest okres świąteczny kiedy to wszyscy wysyłają sobie prezenty. Najprzyjemniej jest latam gdy jest mało pracy i można sie zrelaksować nad jeziorkiem podczas przerwy.

Plusy

Organizacja, koleżeństwo, miła atmosfera

Minusy

Są dni gdy jest po prostu za dużo jak dla jednej osoby i nieraz trzeba sobie radzić samemu

Dbanie o pracownika

Firma przyjazna ,dobre wynagrodzenie, możliwość awansu Wspólne pokonywanie trudnośi

Plusy

Dobry socjal

Minusy

Problem z dojazdem

very good

nice and quite job i like driving I had a good relationship with all employers all day I was on the road my boss was good

Plusy

drive

Minusy

sometimes to long it is no good for my eyes

Warehuse

job was to sort parcels and letters, unloading and loading of trucks

Many trainings

Many training about call center. Work time form 5pm to 1am Very friendly people

Bardzo dobra Firma

Pięć .Oceniam pracę w tej firmie na bardzo dobra. Super tyra

Praca w Ups w Holandi

Praca byla ok.pracowalem z Niemcami i Holendrami mialem tylko jednego kolege z Polski.Moja szefowa byla Niemka bardzo fajny czlowiek.Nie czulem roznic ze jestem z Polski.Ogolnie atmosfera niemiecko-holenderska w tej firmie jak najbardziej w porzadku

Plusy

pelen catering ciasta obiady owoce picie nie codziennie ale czesto.

Minusy

---------------

lublin dobra atmosfara

jest okay.jak sie chce pracowac to roboty jest pod dostatkiem

Plusy

darmowa woda

UPS Eindhoven

Bardzo podobała mi się ta praca. Oceniam tą pracę na bardzo dobry.

Plusy

miła atmosfera.

Minusy

nie ma minusów.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w UPS. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu