TTEC

Praca w firmie TTEC: opinie pracowników o firmie TTEC

Polska1 opinia

Znaleziono 1 opinię pasującą do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (10,446)

Przedstawiciel handlowy - niemiecko-angielski

1. Rozmowa z przedstawicielką Sales HR, firmy rekrutacyjnej. Przedstawienie profilu firmy TTEC oraz obowiązków na przedstawionym stanowisku. Omówienie kwestii wynagrodzenia.Przedstawicielka firmy Sales HR poinformowała mnie jak będą wyglądały dalsze kroki w procesie rekrutacji.1. Rozmowa z lektorem w języku angielskim oraz odgrywanie ról, wiedza z zakresu Google AdWords, profil działania firmy TTEC.2. Rozmowa z lektorem w języku niemieckim.3. 1,5 godz rozmowa z Team Leaderem o motywacji, ponowne sprawdzenie umiejętności językowych, odgrywanie ról.4. Test analityczny.Dodam, że pensja to 6500 zł brutto + ewentualny bonus od sprzedaży 800-2000 zł brutto.Odbył się tylko pierwszy etap rekrutacji - rozmowa z przedstawicielką firmy Sales HR panią Zofią Klemens.Według zapienień pani Klemens, przedstawiciel firmy TTEC powinien się ze mną skontaktować "w przyszłym tygodniu" (rozmowa z panią Klemens odbyła się w piątek).Niestety w tygodniu następującym po naszej rozmowie nie zadzwonił nikt z firmy TTEC, natomiast 2 tygodnie po naszej rozmowie zadzwoniła osoba podająca się za przedstawicielkę firmy Sales HR która usilnie próbowała uzgodnić ze mną termin rozmowy z lektorem języka angielskiego. Taki termin uzgodniłam na piątek pomiędzy 11:00 a 12:00. Następnie po ok. godzinie zadzwoniła do mnie pani podająca się za przedstawicielkę firmy TTEC mówiąca bardzo słabo w języku angielskim z wyraźnym indyjskim akcentem. Na moje pytania dlaczego dzwoni bez uprzedzenia nie potrafiła odpowiedzieć i bardzo wymownie zarzekała się, że dzwoniła w zeszłym tygodniu (tutaj mijała się z prawdą). -

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w TTEC. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.4

3.4
3.3
3.1
3.1
3.3

Opinie o firmie TTEC wg stanowisk

Opinie o firmie TTEC wg lokalizacji

• TTEC