Trumpf Inc

Opinie pracowników firmy Trumpf Inc

Znaleziono 5 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (183)

Miejsce pracy w którym da się przeżyć

Niska ocena ze względu na zarządzanie i politykę kadrowo-płacową

Plusy

pensja na czas

Minusy

słabe zarobki, komunikacja dojazdowa autem

Miejsce pracy, w którym bardzo dużo się nauczysz, atmosfera jest na najwyższym poziomie.

Jestem bardzo zadowolona z możliwości podjęcia stażu w takim miejscu . Zostałam przyjęta bardzo dobrze, z każdej strony mogłam liczyć na pomoc innych pracowników. Ogromnie się cieszę, że trafiłam na takie miejsce i takich ludzi .

Plusy

Niskie koszty obiadu, do których maja dostęp pracownicy.

Stresujące miejsce pracy

Pracodawca powinien stanąć w niektórych miejscach i sam zobaczyć jak tam się pracuje. Ludzie uciekają gdzie pieprz rośnie przed takimi wynagrodzenia i. 1670zl na rękę. Żadnych premi żadnych pakietów. dodatkowych oprócz bonów na święta. Tragedia... Za taką pensję to nawet Ukraińcy uciekają z tego zakładu.

Plusy

Jak masz biegunkę to możesz wziąść urlop

Minusy

Niskie zarobki, brak szacunku, brygadziści sami siebie podpierdzielają do kierownictwa więc i ciebie z łatwością podpierdzielą, o byle co.

Super Arbeitsplatz

Meine Aufgabe war Unterstützung der Handelsabteilung beim Verkauf der Anlagen TRUMPF durch das aktive Anbieten der Finanzwerkzeuge der Anlagen im Aussendienst, (Leasing, Kredit), darin auch Beratung und Betreuung von Kunden für Anträge und laufende Verträge, Beschaffung von Informationen für die Kreditbeurteilung vor Ort bei Kunden, Bearbeitung von Finanzierungsanfragen, Zusendung der Verträge, Kontrolle von eingehenden Vertragsdokumente unter Berücksichtigung des Geldwäscherei Gesetz und Bearbeitung von Vertragsmutationen sowie allgemeine administrative Aufgaben.

Plusy

Schulungsmöglichkeiten

Minusy

Viel Druck

Trumpf Huettinger

Niska ocena ze względu na politykę kadrowo/płacową, brak możliwości rozwoju, słaba kadra zarządzająca, miła koleżeńska atmosfera, biurokratyczne obowiązki dla pracowników produkcyjnych.

Plusy

poranne godziny pracy

Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Trumpf Inc. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu