Opinia pracownika firmy Transgourmet

Zobacz wszystkie opinie o firmie Transgourmet

w moim dziale panowala miła atmosfera
Pracownik działu kontroli faktur (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie24 marca 2016
Ogólnie bardzo lubiłam swoją pracę i firmę w której przepracowałam większość swojego życia zawodowego. W momencie odejścia z firmy byłam jednym z nielicznych tak długo pracujących ludzi. Były rożne momenty na przestrzeni lat i utrzymanie się w pracy tak długo wymagało dużych umiejętności interpersonalnych i elastyczności. Ogólnie lubiłam swoją pracę. Odeszłam z firmy ponieważ pracodawca scentralizował dział kontroli faktur i przeniusł go do Poznania.
Plusy
Rozwijający się pakiet socialny
Minusy

Inne opinie pracowników firmy Transgourmet

Sztywna atmosfera
kierowca kat b (były pracownik) –  Ożarów Mazowiecki, mazowieckie4 lutego 2020
Nie przedłużono ze mną umowy. Cóż tu można powiedzieć. Byłem zbyt szczery i zbyt uczciwy. Trzeba było być trochę cwaniakiem i trochę spryciarzem.
Średnia
Kontrola Końcowa / Pracownik Hali (obecny pracownik) –  Chorzów, SL6 października 2015
Transgourmet czyli były Selgros Cash and Carry to praca bez większych perspektyw.

Typowy dzień pracy zaczyna się od natłoku obowiązków i tak również się kończy. Drugą stroną medalu jest wykształcanie umiejętności pracy pod presją czasu natomiast nie da się pracować w ten sposób przez dłuższy czas.

W firmie jest duża rotacja pracowników nie tylko na niskich szczeblach.
Plusy
Umowa na pełny etat.
Minusy
Niskie zarobki.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Transgourmet. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,4