Transcom
Zobacz wszystkie opinie o firmie Transcom

Transcom

Opinia pracownika firmy Transcom

Świetna atmosfera, możliwość rozwoju

Bardzo fajna firma, szczególnie dla osób na początku kariery zawodowej. Wiele możliwość na rozwój osobisty, wewnętrzne rekrutacje i szkolenia, wynagrodzenie uczciwe, fajna lokalizacja i super ludzie!

Plusy

Szkolenia rozwijające różne kompetencje

5,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
5,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Zawiedziony

Jestem bylym pracownikiem na call-u francuskim. Przepracowalem sumienie 33 miesiace. Zawsze na czas na stanowisku, odbieralem 150% normy. Kosztowało to sporo energii, ale jako 50-cio latek mam doswiadczenie co chcą klienci ode mnie. Zostałem usunięty bo nie pracowałem do "mlodego potężnego zespołu" Szkoda bo można było jeszcze dużo zrobić. Teaz jest duży nie smak. O moim losie w firmie zadecydował kaprys nikompetetnego lidera. Dziwię się tylko że szefostwo nie spostrzegło się że trzeba było dwójkę by wyrobili to co ja wykonywalem. Nie trzeba nic w tej korporacji z siebie dawać , trzeba tylko wiedzieć z kim wyskoczyć na papierosa. ŻAŁOSNE

Plusy

Zarobek

Minusy

kumplostwo

Negatywnie i to bardzo

Pracowałem w transie 3 lata na Back Office. Nie wiem jak na projektach zagranicznych ale ten "fioletowy" to żart z człowieka. Czekałem do końca studiów i do widzenia. Zacznijmy od kretyńskich procedur jakości: klient pisze, że życzy sobie odpowiedzi pisemnej. Ty jesteś zobligowany żeby i tak do niego trzy razy dzwonić i jeszcze zasypywać go s sami po nieudanych kontaktach. Taka namolnosc często wiąże się z ocenieniem pracy negatywnie przez klienta. Miałem kilkukrotnie oceny w stylu "klient wystawił 2 dla żartu" albo "bo się wkurzył na psa". Oczywiście są w pełni uznawane i obrywasz po premii. Pani biznes menager A. P. to człowiek, którego nie zatrudniłbym nawet do wypasu trzody. Szantażuje pracowników, że np. przepnie ich na inną kolejkę, na której z uwagi na specyfikę klienta dostaje się gorsze oceny. Lecisz z wynikami jak szalony a na koniec dział jakości w ostatni dzień miesiąca szuka na czym ci premie uciąć. Zrobiłem kiedyś eksperyment i zamknąłem zgłoszenie mojego wujka po czym sam się oceniłem na 6. Tej oceny nie było w karcie ale dwoje za pewne znalazły się wszystkie :) nie wiem czy to transcom czy jego zleceniodawca ale ktoś na pewno manipuluje wynikiem. Był też okres gdy dział jakości KAZAŁ po rozmowie mówić "proszę o ocenę mojej pracy na 6". Klienci reagowali na to śmiechem, a było to szczególnie żenujące, gdy dzwoniło się do klienta reklamacyjnego, który urządzał tyrade po takim tekście. Zamiast premii finansowej w konkursach do wygrania długopisy i fidget spinnery. Fajna motywacja. TLowie w większości na Bo byli spoko. BM nie :) polecam ludziom, którzy lubią czuć -

Not worth the effort

Terrible place, salary is a joke. It's more like slavery,than an actual job. The only positive I could find was the flexible roster, so you could easily work and study.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Transcom. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,3 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu