Transcom
Zobacz wszystkie opinie o firmie Transcom

Transcom

Opinia pracownika firmy Transcom

Opinia na temat oddziału Olsztyn

Z perspektywy byłego pracownika nie radzę podejmować pracy w Transcomie chyba, że ktoś chce być maksymalnie wykorzystywany, obsługiwać kilka projektów za jedną pensję, być traktowanym jak niewolnik, wychodzić na przerwę (nawet do łazienki) tylko za zgodą TLa, do tego można dodać kary finansowe za obsługiwanie projektów z których szkolenie (o ile można nazwać pokazanie aplikacji do obsługi projektu szkoleniem) są mizerne, podejście pracodawcy do pracownika jest poniżające, wymagania niewspółmierne do wynagrodzenia (2600zl brutto). Tak między innymi wygląda praca w oddziale transcom w Olsztynie. Odradzam aplikowanie, chyba że ktoś lubi gdy się go traktuje jak psa.

Plusy

brak plusów pracy

Minusy

niskie zarobki, ogromne wymagania od pracowników, niewspółmierne do wynagrodzenia, poniżający stosunek pracodawcy do pracownika

Polecam

Praca zazwyczaj stresująca, dużo korporacyjnych bezsensów, ale za to kadra świetna. Dobra pozycja na początek kariery dla młodych ludzi, można zdobyć spore doświadczenie i liznąć korpo życia

Call Center Job.

I worked with headphones and told with customers and worked wit 500 young people in work. Never I had problem in this job. I worked 8-12 hours per day in 18 monts

Plusy

When I want

Minusy

any

Obuz pracy

Stare systemy, które często się zacinają zbyt duże wymagania za małe pieniądze nie jasny system nagród nie wygodne stanowisko pracy

Plusy

Fajni ludzie, spoko atmosfera

Minusy

niskie zarobki, stare komputery, systemy się zacinają, za dużo wymagają.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Transcom. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,3 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu