Opinie pracowników firmy The Hut Group

Znaleziono 2 opinie pasujące do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (164)
Wrocław
Manager (były pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie28 marca 2018
Nie polecam pracy dla tej firmy. W trakcie procesu rekrutacji oferują złote góry, a później z powodu braku funduszy na rozwój likwidują stanowiska pracy, a przed samym podpisaniem umowy proponują przesunięcie podpisania na za 3 miesiące bo mają opóźnienia. Nie znają polskich realiów pracy ani polskiego prawa. Skierowanie na badania lekarskie wysyłają miesiąc po rozpoczęciu pracy. Wysłanie dokumentów do ZUS (zwolnienia lekarskiego) zajmuje im 3 miesiące, a wysłanie świadectwa pracy jeszcze dłużej (ja swojego do dnia dzisiejszego nie otrzymałem pomimo tego, że PIP już zrobił im inspekcję i wlepił karę). Nie jest to stabilne miejsce pracy. Nie polecam.
Dodatkowo firma strasznie oszczędza na pracownikach. Delegacje międzynarodowe każe płacić z własnej kieszeni, a pieniądze oddaje jak im się 10 razy przypomni dopiero po 3 miesiącach. Każą korzystać z hoteli dostępnych przez Egencię, a jak przychodzi co do czego to i tak trzeba zamówić sobie hotel spoza listy (najtańszy możliwy) bo firma oszczędza nawet na zakwaterowaniu. O taxi z hotelu w delegacji do Warrington również należy zapomnieć, zatem wszystkim, którzy się tam udadzą życzę miłych 2,5 kilometrowych spacerów do pracy. Należy pilnować też czy dobrze naliczają pensję, bo w przeciwnym razie można dostać dużo mniej niż powinno się dostać i ponownie trzeba się upominać.
Zatem, jeśli nie znacie prawa pracy, podstaw księgowości, rozporządzeń odnośnie delegacji i innych ważnych rozporządzeń regulujących prawa i obowiązki pracownicze (i to wszystko na poziomie eksperta) to nie podejmujcie pracy w tej firmie w polskim oddziale czyli
  więcej... The Hut.com.  zwiń
Plusy
Minusy
kadra zarządzająca, warunki pracy, finanse

Zobacz więcej opinii o firmie The Hut Group

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w The Hut Group. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

2,5

Opinie o firmie The Hut Group wg stanowisk