Opinie pracowników firmy Tesco

Zobacz wszystkie opinie (16 592)
Praca w pośpiechu,stresie w razie problemu ciężko doczekać się pomocy.
Najlepsze miejsce do pracy na całym świecie super super super
zero tolerancji dla pracownikow, byla i obecna pani kierownik wogole nie szanuja pracownikow, na rozmowie slodko a potem opieprzaja tylko na zebraniu a same chodza cale 8 godz po sklepie jak swiete krowy, nic nie pomoga tylko pensje biora , poszlem podrugim msc tego mobingu nie polecam nikomu
Witajcie. Ja z innej bajki tj o Królewnie Snieżce. W Tesco W-wa Górczewska pracowała przy kasach wieczorami przez wiele, wiele lat (min 15 lat tj po rozbudowie obiektu ) p. Beatka. Wysoka, min 170cm, ok 50-55 lata, blondynka, czasami używała okulary jak były małe kody na towarze. Podobna do Cathrine Deneuve. Piękna, bardzo sympatyczna i prześliczny makijaż. Wygladałą jak z żurnala Glamour. Niebieski polar i zawsze w spodniach. I bardzo zaangażowana w pracy. Na początku czerwca 2019 nie ma jej.... Już mija połowa drugiego miesiąca. I nic. Zwolniła się? Urlop? Ktoś, coś? Pozdrawiam i dziękuję za jakieś info ... Mario
Kadra zarzadzajaca nie szanuje pracownika... Kierownicy to święte krowy...
Plusy
Minusy
Niskie zarobki, jak na taki nawał pracy
Praca raczej dość stabilna, ale wynagrodzenie nieadekwatne do ilości obowiązków
Była pracownica Tesco, super mi się pracowało żeby nie zdrowie dalej bym tam pracowała, kadra super, ludzie rózni, ale Ja mam zdanie takie że pracę wykonuje i szefostwo zadowolone to nikomu do tego. W pracy nie ma dobrych znajomych są rożni i rózniejsi
Obawy przed rozmową z kierownikami. Niewielka ilość osób na zmianie. Niewielkie korzystanie z dyspozycji. Groźba zmniejszenia godzin pracy z powodu, że kierowniczce nie podobała się moja dyspozycja.
Plusy
Łatwość w ustaleniu godzin przerw
Minusy
Brak darmowych posiłków
Praca dla młodych zdrowych ludzi którymi można orać. Klienci zamawiają głównie wodę w zgrzewkach , żwirek dla kota i ziemniaki do mieszkań na wysokich piętrach w blokach bez windy . Dwa , trzy lata i po stawach w kolanach .
Plusy
Darmowy posiłek.
Minusy
Utrata zdrowia. Rozwalony kręgosłup, kolana od wnoszenia ciężkich rzeczy po schodach.
Bardzo dobry kontakt firmy z klientami. Dbałość o utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy.
Plusy
Bony świąteczne
Minusy
Praca jak praca , ale atmosfera jest fatalna . Kierownik zmiany obiecuję awans , pod warunkiem pujścia ma 2 zmiany . Niestety , jak dochodzi co do czego tego awansu nie ma . Ciągła praca na zleceniówce . Pracując od 12 GRUDNIA 2018 r. W Tesco do 15 KWIETNIA 2019r. Nie otrzymałam umowy . ( Cały czas pracowałam na zleceniówce ) Kobieta która przyszła w marcu dostała tą umowę . GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ . Do człowieka wydzwaniali na dniu wolnym , i błagali o przyjście do pracy . Zgadzałam się. Ale jak dzwoniłam bo córka 40°C miała a mąż w delegacji był raz ja byłam chora . Zadzwoniłam i proszę o użeta ale uzyskałam odpowiedz ,, Wybij se to z głowy , nie mam obsady " . W tym miejscu tylko pasujecie sobie nerwy . Powiem tak praca była by lepsza gdyby nie to , że połowa pracownic na dziale kasjerek , była fałszywa i wszystko donosiły . Ale nie wszystkie . Z niektórymi dziewczynami super się pracowało . Płacili nam marne grosze , a robiliśmy czasem więcej niż powinniśmy . Np: sprawdzaliśmy daty , fejsowalysmy (przesuwałysmy towar do przodu ) i myliśmy kasy i pod nimi . 1 przerwa 30 minutowa . Nie można sprawdzić godziny bo zapyta kierownik ,, Co ciekawego piszą na tym telefonie " Naprawdę nie polecam pracy w miejscowości Kostrzyn nad Odrą w placówce firmy TESCO .
Plusy
Zero Plusów
Minusy
NISKIE ZAROBKI, BRAK UMOWY ( NORMALNEJ )
I have been working at Tesco for seven years as an online sales assistant. I am very happy with this job, the company provides support to employees and cares about the client.
Plusy
vouchers for meals, discounts on shopping, good salary
Minusy
making purchases on a high floor with no elevator
To było tak dawno...byłam na początku swojej przygody z pracą. Rozpoczynałam życie rodzinne. Pracę w hipermarkecie wykonywałam w wymiarze 1/2 etatu. Niestety był to za niski zarobek by móc swobodnie uregulować opłaty jaki i żyć.
Plusy
praca w zespole
Minusy
brak organizacji przy ustalaniu grafiku.
praca tymczasowa bez pewności na dalsze zatrudnienie
Plusy
mili klienci
Minusy
dziwna atmosfera wśrod kadr
- service cash register -cash settlements with clients -preparing invoices and other sales documents. I was able to learn how to service cash register. How to work in busy place under pressure.
Plusy
good management
Minusy
not enough hours, low salary
firma której pracownicy byli kiedyś przyjaźni i pomocni. Teraz gdy Tesco podupada i wycofuje się z rynku nie warto nawet tam zaglądać. Każdy przepracowany bo zbyt dużo obowiązków a zbyt mało ludzi.
Plusy
Socjale, umowa o prace
Minusy
przepracowanie, część etatu
Firma oferuje możliwości rozwoju ludziom ambitnym.
Minusy
zarobki nieadekwatne do pracy
Kierownicy pracownicy zastępstwo kierownicze super
mila atmosfera jak i w miejscu pracy jak i miedzy pracownikami
Plusy
premie co miesiąc
dobra,dobrze było,tylko lebszy sklep otwierałem,i poprostu przeszedłem do innej sieci
Mój typowy dzień pracy nie trwał nigdy 8 godzin. Zawsze zależało mi żeby wszystko zostało dopilnowane i jeżeli pracownik potrzebował pomocy, porady zawsze poświęcałam mu swój czas. Dla ambitnych i zaangażowanych pracowników zawsze istnieje możliwość rozwoju i awansu. Kultura pracy zawsze zależy od kadry zarządzającej a ta w każdym sklepie jest różna tak jak różni są ludzie. Ja oceniam, że firma jest mocno pro pracownicza. Świetne zaplecza socjalne, dobre warunki pracy. Do najtrudniejszej części pracy zaliczam braki kadrowe i wszystkie problemy jakie się z tym wiążą. Każdy lubi być chwalony. Ja nie odbiegam od tego standardu i dla mnie najprzyjemniejszą częścią pracy było docenienie mojego zaangażowania i efektów pracy przez moich przełożonych.
Plusy
Zaplecza socjalne, praca w klimatyzowanych pomieszczeniach, benefity dla pracowników.
Minusy
Zbyt mała liczba etatów, duża fluktuacja kadrowa.
  1. Opinie pracowników