Tesco

Opinie o firmie Tesco, temat Płaca i benefity

3,6Płaca i benefity

Znaleziono 92 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (18 746)

Miejsce pracy gdzie panuje dobra atmosfera

Dzien pracy bardzo zróznicowany od spokojnego do" zwariowanego"praca na szybkich obrotach na pewno nie nudna..Często wymagała szybkich ale przemyslanych decyzji

Plusy

SZEROKI PAKIET SOCJALNY

Minusy

NISKIE ZAROBKI

Brzeg dokny

Miła atmosfera polecam pracę dobre zarobki

Plusy

Przerwy dłuższe

Minusy

Krótkie godziny pracy

Dno

Plajta dno żenada porażka ściema niewypłacalność brak szkoleń

Wzajemne zaufanie

Dobry pracodawca ale firma wycofuje się z Polski miła atmosfera

Plusy

Wypłata na czas

Minusy

Wychodza z Polski sprzedali sieć

tesco

mila kadra zarządzająca,profesionalni, i pomocni wspołpracownicy,fajne wynagrodzenie,swobodna atmosfera,bez pośpiechu,kulturalni ludzie.

Romeo i Julia

Witajcie. Ja z innej bajki tj o Królewnie Snieżce. W Tesco W-wa Górczewska pracowała przy kasach wieczorami przez wiele, wiele lat (min 15 lat tj po rozbudowie obiektu ) p. Beatka. Wysoka, min 170cm, ok 50-55 lata, blondynka, czasami używała okulary jak były małe kody na towarze. Podobna do Cathrine Deneuve. Piękna, bardzo sympatyczna i prześliczny makijaż. Wygladałą jak z żurnala Glamour. Niebieski polar i zawsze w spodniach. I bardzo zaangażowana w pracy. Na początku czerwca 2019 nie ma jej.... Już mija połowa drugiego miesiąca. I nic. Zwolniła się? Urlop? Ktoś, coś? Pozdrawiam i dziękuję za jakieś info ... Mario

Nie jest najgorzej

Praca raczej dość stabilna, ale wynagrodzenie nieadekwatne do ilości obowiązków

Szczecin

Była pracownica Tesco, super mi się pracowało żeby nie zdrowie dalej bym tam pracowała, kadra super, ludzie rózni, ale Ja mam zdanie takie że pracę wykonuje i szefostwo zadowolone to nikomu do tego. W pracy nie ma dobrych znajomych są rożni i rózniejsi

Miejsce pracy, w którym panuje dobra atmosfera.

Bardzo dobry kontakt firmy z klientami. Dbałość o utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy.

Plusy

Bony świąteczne

Nie polecam ! Kostrzyn nad Odrą

Praca jak praca , ale atmosfera jest fatalna . Kierownik zmiany obiecuję awans , pod warunkiem pujścia ma 2 zmiany . Niestety , jak dochodzi co do czego tego awansu nie ma . Ciągła praca na zleceniówce . Pracując od 12 GRUDNIA 2018 r. W Tesco do 15 KWIETNIA 2019r. Nie otrzymałam umowy . ( Cały czas pracowałam na zleceniówce ) Kobieta która przyszła w marcu dostała tą umowę . GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ . Do człowieka wydzwaniali na dniu wolnym , i błagali o przyjście do pracy . Zgadzałam się. Ale jak dzwoniłam bo córka 40°C miała a mąż w delegacji był raz ja byłam chora . Zadzwoniłam i proszę o użeta ale uzyskałam odpowiedz ,, Wybij se to z głowy , nie mam obsady " . W tym miejscu tylko pasujecie sobie nerwy . Powiem tak praca była by lepsza gdyby nie to , że połowa pracownic na dziale kasjerek , była fałszywa i wszystko donosiły . Ale nie wszystkie . Z niektórymi dziewczynami super się pracowało . Płacili nam marne grosze , a robiliśmy czasem więcej niż powinniśmy . Np: sprawdzaliśmy daty , fejsowalysmy (przesuwałysmy towar do przodu ) i myliśmy kasy i pod nimi . 1 przerwa 30 minutowa . Nie można sprawdzić godziny bo zapyta kierownik ,, Co ciekawego piszą na tym telefonie " Naprawdę nie polecam pracy w miejscowości Kostrzyn nad Odrą w placówce firmy TESCO .

Plusy

Zero Plusów

Minusy

NISKIE ZAROBKI, BRAK UMOWY ( NORMALNEJ )

Productive and fun workplace.

I have been working at Tesco for seven years as an online sales assistant. I am very happy with this job, the company provides support to employees and cares about the client.

Plusy

vouchers for meals, discounts on shopping, good salary

Minusy

making purchases on a high floor with no elevator

Productive , fun place

- service cash register -cash settlements with clients -preparing invoices and other sales documents. I was able to learn how to service cash register. How to work in busy place under pressure.

Plusy

good management

Minusy

not enough hours, low salary

kadra pracownicza sympatyczna dla nowych pracownikow

mila atmosfera jak i w miejscu pracy jak i miedzy pracownikami

Plusy

premie co miesiąc

Miejsce pracy, w którym pracuje panuje dobra atmosfera

Miejsce pracy, w którym pracuje panuje dobra atmosfera, jest przyjemna kultura pracy, a także plus stanowi znakomita lokalizacja. Zdobyte doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym wykształciło we mnie zdolność umiejętnego zarządzania, współpracy, organizacji pracy zespołu oraz pełnej odpowiedzialności za wykonywanie zadań. Minusem mojej pracy są niskie zarobki, a także brak możliwości dalszego rozwoju zawodowego w placówce.

Plusy

Dobry pakiet socjalny, lokalizacja

Minusy

Niskie zarobki, brak możliwości rozwoju zawodowego

Miejsce pracy które jest w porządku

Pracowało się dobrze aczkolwiek awans było ciężko uzyskać.

Plusy

pakiet spcjalny

Minusy

niskie zarobki, praca ponad siły

Miejsce dające mało możliwości rozwoju i zarobków

Praca na stanowisku lidera zmiany dotyczy pracy zarówno dotyczącej koordynacji zmiany jak i wykładanie towaru, obsługę kasy fiskalnej, załadunek pieczywa do pieca itp. Praca głównie fizyczna, szczególnie w związku z trudem zatrudnienia pracowników kasowych. Wynagrodzenie podstawowe mieści się w wysokości ok. 3100 brutto, brak możliwości otrzymywania premii, a więc jest to całkowity otrzymywany zarobek. Firma zamieszcza ogłoszenia w których promuje jakość prowadzonych przez nich szkoleń. W rzeczywistości brak jakichkolwiek szkoleń rozwojowych. Szkolenia dotyczą jedynie BHP oraz pierwszej pomocy ( standardowe przy rozpoczęciu zatrudnienia w każdej firmie). Praca w ciągu 7 dni tygodnia, pierwsza zmiana rozpoczyna się o godzinie 5:45 do godziny 14, zaś druga zmiana od godziny 13:55 do godziny 22:10.

Plusy

możliwość zatrudnienia jak nie ma się innych możliwości

Minusy

niskie wynagrodzenie, brak możliwości rozwoju osobistego jak i zawodowego, praca w weekendy, praca w systemie 2-zmianowym

Wszystko zależy od kierownika sklapu

Praca ok, słabe wynagrodzenie, bony na święta dosyć fajne, praca ciężka, każdy pracownik z poł rocznym stażem dostaje karte 10% zniżki na wszystkie zakupy w całej sieci.

Plusy

Pakiet socjalny

Minusy

Wynagrodzenie

miejsce pracy gdzie panuje nerwowa atmosfera

Praca pod presją, ciągłe zmiany, brak ludzi do pracy, zbyt niskie zarobki do odpowiedzialności jaką się ponosi,

Plusy

dobry pakiet socjalny

Minusy

pewna praca, nie najgorsze zarobki

Zarobki nie najgorsze, chociaż zbyt mała różnica w pensji pomiędzy stanowiskami. Po roku umowa na czas nieokreślony. Zatrudnienie na początku na 1/2 etatu. W pracy ciagłe zmiany odnośnie procesów sklepowych, duża biurokracja. Za mało osób na zmianie w stosunku do nawału obowiązków

Plusy

umowa na czas nieokreślony już po roku zatrudnienia

Minusy

zatrudnienie na 1, 2 etatu, duża biurokracja, za mało pracowników

Atmosfera średnia

Godziny nocne, tygodniowo po 24godz, mało szkoleń,Kierownik zmiany bardzo wymagający i wyrozumiały

Plusy

Miła atmosfera

Minusy

Mało godzin

Tesco -Żary

Pracowalam w tesco 4.5 roku stracilam tam zdrowie ,6 m-cy na zwolnieniu i do teraz zasilek rehabilitacyjny z zus.Zero szacunku do pracownika,wypowiedzieli mi umowe od razu jak Zus przedluzyl mi zasilek.Wszystko wyslali poczta.Pracowalam na piekarni,a musialam wykonywac jeszcze prace za 20-jedna pensja .Mam b.duza przepukline i zniszczony łokieć od przeciążeń.Nie polecam tam pracy...

Plusy

Nie ma

Minusy

Praca za 5-ciu a jedna pensja

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Tesco. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu