Opinie dot. stanowiska Magazynier (m/k) w firmie Tesco

Zobacz wszystkie opinie (16 596)
Pozytywnie lecz krótko z powodów zdrowotnych które mnie wtedy napotkały. Ale z chęcią powrócił do tej firmy.
Najgorsze miejsce pracy, jest mobing, zle traktowanie ludzi
Plusy
Nie ma
Minusy
Wykorzystywanie pracowników, mobing mobing mobing
Zla kultura wśród pracownikow. Mobing w pacy. Polacy się nie liczą tylko Ukraina jest ważna..
Plusy
Dojazd do pracy pracowniczy.
Minusy
Acord zarobek niski. Regeneracja dla swin
Moja ocena nie polecam zbyt ta firme bo obiecuja co innego a co innego jest robione owszem jak robisz przez podfirmy to jestes super pracownik bo robisz nadgodziny ile mozesz i jestes ulubionym pracownikiem ale firma jako firma to tylko obiecuje i nic z tym nie robi
Plusy
Nie
Minusy
Tak
Mój dzień w pracy przebiegał bez większych problemów, chociaż czasami zdarzały się jakieś zgrzyty, nieporozumienia, jednak to wszystko było w normie. Moja praca w większości polegała na rozładunku towaru od przedstawicieli handlowych jego późniejszej kompletacji no i oczywiście załadunku towaru na naczepy. W kwestii rozwojowej, w tej firmie, były możliwości awansów, szeroki pakiet szkoleń - dla mnie bez zastrzeżeń. Jak zresztą - chyba, wszędzie zdarzają się ludzie, którzy nie powinni pełnić pewnych funkcji, jednak w tym przypadku byli oni w mniejszości! Spora grupa tychże osób odnosiła się w porządku i z szacunkiem do pracowników, którzy uczciwie przepracowywali standardowe osiem godzin (co nie spotykało się ze zbytnim zadowoleniem pewnej grupy współpracowników), w przeciwieństwie do mojego obecnego ostatniego miejsca pracy, gdzie człowiek szacunku na oczy nie ujrzał. W sprawie współpracowników, to sprawa wygląda podobnie. Było sporo osób, z którymi można było na spokojnie się dogadać, jednak byli i tacy - w mniejszości na całe szczęście, którzy utrudniali prace i z zawiścią patrzyli na ewentualne suskcesy i przywileje osób uczciwie pracujących. Czy były najtrudniejsze części mojej pracy - NIE, przynajmniej ja takich nie miałem. Szczerze to samo przyjście do pracy i sama praca oraz oczywiście późniejsze wyjście były najprzyjemniejszą częścią, którą wspominam po dziś dzień.
Plusy
Pensja, pakiet socjalny: paczki świąteczne i bony oraz wczasy pod gruszą, szacunek, możliwa do wytrzymania atmosfera
Minusy
Pośpiech, gonitwa
Moja praca w tesco w magazynie w Teresinie bardzo dobrze ja wspominam dobra atmosfera dobre kierownictwo
praca w marketach ciezka wielogodzinna kilka zmian kolidujaca z dojazdami. Praca na targowisku w dobrej atmosferze dogodne warunki pracy godzinowe
Plusy
dobre zarobki
Minusy
praca na umowe zlecenie w marketach a na targowisko rozwiazany etat
Praca tak jak w akordzie,zero jakiegokolwiek rozwoju,nikt nikogo nie szanował nie pozwalały na to normy pracy nałożone na pracownika,kto pierwszy ten lepszy walka o przetrwanie.Najprzyjemniejsze wyjście z pracy do domu.
Plusy
zadnych plusów
Minusy
kiepska płaca do wymogów