Opinie dot. stanowiska Kierownik zmiany (m/k) w firmie Tesco

Zobacz wszystkie opinie (16 596)
Dobra atmosfera w pracy , możliwość doszkolenia , urozmaicona praca
Praca na stanowisku lidera zmiany dotyczy pracy zarówno dotyczącej koordynacji zmiany jak i wykładanie towaru, obsługę kasy fiskalnej, załadunek pieczywa do pieca itp. Praca głównie fizyczna, szczególnie w związku z trudem zatrudnienia pracowników kasowych. Wynagrodzenie podstawowe mieści się w wysokości ok. 3100 brutto, brak możliwości otrzymywania premii, a więc jest to całkowity otrzymywany zarobek. Firma zamieszcza ogłoszenia w których promuje jakość prowadzonych przez nich szkoleń. W rzeczywistości brak jakichkolwiek szkoleń rozwojowych. Szkolenia dotyczą jedynie BHP oraz pierwszej pomocy ( standardowe przy rozpoczęciu zatrudnienia w każdej firmie). Praca w ciągu 7 dni tygodnia, pierwsza zmiana rozpoczyna się o godzinie 5:45 do godziny 14, zaś druga zmiana od godziny 13:55 do godziny 22:10.
Plusy
możliwość zatrudnienia jak nie ma się innych możliwości
Minusy
niskie wynagrodzenie, brak możliwości rozwoju osobistego jak i zawodowego, praca w weekendy, praca w systemie 2-zmianowym
Na poczatku bardzo lubiłam swoja prace ludzie byli oki ale coraz czesciej sie zmieniali i robilo sie coraz gorzej.Wedlug mnie ludzie mlodzi z brakiem do konca szkolen za szybko przejeli kierowanie dzialami.Po 8latach pracy w tej firmie i kierowania super zespolem ludzi bylo dobrze.Ale praca tylko w nocy byla trudna i ciezka.Szukam pracy jako sprzedawca kasjer lub Pomoc kuchenna
Plusy
Minusy
coraz wieksze wymagania a zarobki te same
ogólnie firma jak firma pracuje się i już rozwój tej firmie jest bardzo trudny.
Plusy
bony, paczki dla dzieci
Minusy
bardzo niskie zarobki
  1. Kierownik zmiany (m/k)