Opinie dot. stanowiska Kierownik (m/k) w firmie Tesco

Zobacz wszystkie opinie (16 594)
dobra,dobrze było,tylko lebszy sklep otwierałem,i poprostu przeszedłem do innej sieci
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Plusy
xx
Minusy
x
ogolnie praca ok z tym ze jest coraz mniej pracownikow a wymagania coraz wieksze
Plusy
socjal
Minusy
B. słaby poziom rekrutacji. Niesłowność. Wezwanie na spotkanie rekrutacyjne 350 kilometrów od miejsca zamieszkania i brak odpowiedzi przez 2 miesiące co do wyniku!!! Na pytanie czy można się spodziewać odpowiedzi i uwag po spotkaniu rekrutacyjnym odpowiedziano, że w ciągu dwóch tygodni bez względu na wynik. Niestety nie odpowiedziano do dziś - kłamstwo !!! W wielu firmach nie pozwolono by sobie na takie zachowanie - w tej firmie widocznie to standard. :(
atmosfera niezbyt dobra, kadra zarządzająca nieczuła na ciężką pracę pracowników, brak stabilności zatrudnienia, duża rotacja
Plusy
duży powierzchniowo obiekt, miejsca pracy
Minusy
atmosfera
CIĘŻKA,WYCZERPUJĄCA FIZYCZNIE I PSYCHICZNIE PRACA,CIĄGŁA NAGONKA NA POPRAWĘ WYNIKÓW SPRZEDAŻY,CIĄGŁE TELEKONFERENCJE,TŁUMACZENIA SIĘ Z WYNIKÓW,BRAK LUDZI DO PRACY,ZBYT DUŻO OBOWIĄZKÓW
Plusy
BONY ŚWIĄTECZNE
Minusy
ZAROBKI, BRAK LUDZI DO PRACY
Nie ma typowych dni pracy, gdyż wykonuje się podstawowe obowiązki a to jest handel więc dodatkowo kieruje się swoimi prawami. Firma jest otwarta na rozwój pracowników. Kadra zarządzająca jest głównie z pracowników, którzy awansowali. Najtrudniejsza część pracy to nieprzewidywalność. Najprzyjemniejsza wsparcie zespołu.
Plusy
bony na Święta, możliwość wpływu na grafik pracy
Minusy
Każdy dzień inny,pomimo niektórych obowiązków,które wykonuje się codziennie.Możliwośc rozwoju oceniam pozytywnie,pełen pakiet szkoleniowy.Kadra zarządzająca zgrana,która dązy do jednego wspólnego celu-korzyść dla firmy i zadowolenie klienta.Do najtrudniejszej części pracy zaliczam podbramkowe sytuacje -niestandardowe ,gdy trzeba podjąć odpowiednia decyzję, ale nie mam z tym problemów.Do najprzyjemniejszej części zaliczam obsługę klienta, zadowolony klient opowie o nas 10 innym klientom, zas niezadowolony powie o tym 30 innym- cyfry mowia za siebie.
Plusy
talony, paczki, umowa na czas nieokreślony