Opinie pracowników firmy Tesco - Warszawa, mazowieckie

Zobacz wszystkie opinie (16 596)
Strasznie male zarobki w stosunki do wykonywanej pracy
Minusy
Witajcie. Ja z innej bajki tj o Królewnie Snieżce. W Tesco W-wa Górczewska pracowała przy kasach wieczorami przez wiele, wiele lat (min 15 lat tj po rozbudowie obiektu ) p. Beatka. Wysoka, min 170cm, ok 50-55 lata, blondynka, czasami używała okulary jak były małe kody na towarze. Podobna do Cathrine Deneuve. Piękna, bardzo sympatyczna i prześliczny makijaż. Wygladałą jak z żurnala Glamour. Niebieski polar i zawsze w spodniach. I bardzo zaangażowana w pracy. Na początku czerwca 2019 nie ma jej.... Już mija połowa drugiego miesiąca. I nic. Zwolniła się? Urlop? Ktoś, coś? Pozdrawiam i dziękuję za jakieś info ... Mario
Praca dla młodych zdrowych ludzi którymi można orać. Klienci zamawiają głównie wodę w zgrzewkach , żwirek dla kota i ziemniaki do mieszkań na wysokich piętrach w blokach bez windy . Dwa , trzy lata i po stawach w kolanach .
Plusy
Darmowy posiłek.
Minusy
Utrata zdrowia. Rozwalony kręgosłup, kolana od wnoszenia ciężkich rzeczy po schodach.
I have been working at Tesco for seven years as an online sales assistant. I am very happy with this job, the company provides support to employees and cares about the client.
Plusy
vouchers for meals, discounts on shopping, good salary
Minusy
making purchases on a high floor with no elevator
Nigdy nie wrocilabym do tej firmy nawet za bardzo duże pieniądze. Mobbing wyniszczenia pracownika
Plusy
Socjal
Minusy
Niskie zarobki nieadekwatne do wykonywanych zadań
Super praca kochany kierownik dobre zarobki lekka praca wolne weekendy polecam. Dobrze napisałem szefie?
Plusy
Tylko
Minusy
B. słaby poziom rekrutacji. Niesłowność. Wezwanie na spotkanie rekrutacyjne 350 kilometrów od miejsca zamieszkania i brak odpowiedzi przez 2 miesiące co do wyniku!!! Na pytanie czy można się spodziewać odpowiedzi i uwag po spotkaniu rekrutacyjnym odpowiedziano, że w ciągu dwóch tygodni bez względu na wynik. Niestety nie odpowiedziano do dziś - kłamstwo !!! W wielu firmach nie pozwolono by sobie na takie zachowanie - w tej firmie widocznie to standard. :(
Ogólnie warunki pracy w firmie Tesco sa bardzo dobre, lecz chciałbym zmienić cos w swoim zyciu i stad szukanie innej lepiej płatnej pracy.
Perfect employee. Good management. Workplace culture perfect. Climate very good. You can learn a lot, Management very good. Environment in work perfect.
Minusem jest praca w godzinach nocnych oraz w niedziele. Poza tym ok.
Plusy
Wynagrodzenie, dobra stołówka
Minusy
praca w niedziele
reach truck driver job at this company was the job what I really enjoyed and never forget at this company. Very nice coworkers and management
I've learned a lot, nice place to work in. People are sociable and that makes the place even nicer to work in. Flexible hours( it was a holiday job for me)
tydzień pracy zazwyczaj był poza domem w hotelach abym mógł objechać region który był od Warszawy po Olsztyn . W każdy piątek robiłem podsumowanie tygodnia w wraz z ocenami sklepów po moich wizytach. W środę brałem udział z tele konferencji z menagerami . W każdy wtorek prowadziłem tele konferencję z kierownikami działów.do najprzyjemniejszej części swojej pracy uważam pogodzenie pracy z życiem osobistym .Najtrudniejsze były otwarcia bo wszystko musiałem sam zorganizować zatowarowanie sklepu oraz wsparcie pracowników z innych palcówek. Kadra zarządzająca dość różna od naprawdę dobrych menagerów do osób które nie miały żadnego doświadczenia w prowadzeniu sklepu i zarządzaniu pracownikami.Możliwości rozwoju w zakresie operacji nie było.
Plusy
bony towarowe na świeta, darmowa opieka medyczna, kata multi sport
Minusy
In een groot team, werken we samen als een verenigd team. Ik heb geleerd om te lezen en te reageren op de behoeften van cliënten een bevredigend resultaat aan beide kanten te bereiken. Daarnaast heb ik verantwoordelijk voor logistieke voorraden geleerd.
Codzienne przyjmowanie dostaw, zachowanie porządku na magazynie, kadra zarządzająca podchodzi do pracownika jednostronnie(liczy na swoje dobro) współpracownicy obojętni do najtrudniejszych zadań należy porozumienie się z pracownikami wyższego szczebla z wygórowanymi oczekiwaniami oraz ponad możliwości pracowników im podległym do najprzyjemniejszej części dnia pracy zaliczyłbym nie tylko wyjście z pracy ale także jak dzień przebiega w porozumieniu i pracownicy nie uciekają od swoich obowiązków.
Plusy
30 minutowa przerwa
Minusy
zarobki nie adekwatne do referencji osób zatrudnionych
BEZNADZIEJNE ZAROBKI UMOWA NA 5/8 ETATU, CIEZKA FIZYCZNA PRACA POD PRESJA CZASU.. BRAK MOZLIWOŚCI ROZWOJU ANI ŻADNYCH PREMI I INNYCH NARZĘDZI MOTYWACYJNYCH.
Plusy
BRAK
Minusy
NISKIE ZAROBKI
Przychodze biore kasetke i siadam na kasie w miedzy czasie ogarniam koszyki i wokolo niej .Kadra to roznie jaki ma humor bo raz jest dobrze raz wszystko z laska robia. kontakt z ludzmi sprawia mi przyjemnosc i to co lubie robic, za wiekszy utarg pochwala wiec tez wazne
Praca w tym sklepie jest w ciągłym pośpiechu, coraz mniej pracowników
Plusy
Minusy
Niskie zarobki, złe traktowanie pracownikówprzez kierownika
Pracownicy i kadra zaczadzania i kierownicy byli bardzo mili
Very busy place to work. In the year when I started working there, it was the biggest market in Europe. I worked in office/entertainment department.
Plusy
n/a
Minusy
Long hours
  1. Warszawa, mazowieckie