Opinie pracowników firmy Tesco - Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Zobacz wszystkie opinie (16 596)
Każdy dzień inny,pomimo niektórych obowiązków,które wykonuje się codziennie.Możliwośc rozwoju oceniam pozytywnie,pełen pakiet szkoleniowy.Kadra zarządzająca zgrana,która dązy do jednego wspólnego celu-korzyść dla firmy i zadowolenie klienta.Do najtrudniejszej części pracy zaliczam podbramkowe sytuacje -niestandardowe ,gdy trzeba podjąć odpowiednia decyzję, ale nie mam z tym problemów.Do najprzyjemniejszej części zaliczam obsługę klienta, zadowolony klient opowie o nas 10 innym klientom, zas niezadowolony powie o tym 30 innym- cyfry mowia za siebie.
Plusy
talony, paczki, umowa na czas nieokreślony
Minusy
Praca w Tesco rozpoczynała się od przeprowadzenia kontroli stoisk, kontroli dostępności towarów oraz innych ważnych aspektów pracy. Nauczyłem się min. lepszego zarządzania zasobem ludzkim, planowaniem pracy, dzięki licznym szkoleniom pogłębiłem wiedzę z zakresu zarządzania grupą podwładnych pracowników, właściwego planowania czasu pracy. Nauczyłem się również, iż każdy postawiony cel można osiągnąć, ponieważ praca w korporacji jest pracą wymagająca ale wykonalną.
Plusy
W pracy w Tesco poznałem moją obecną żonę.
Minusy
Zarobki, stres, brak możliwości wykonania większości zadań, brak wsparcia merytorycznego, brak wiedzy kierownictwa odnośnie przyszłości firmy, brak doświadczenia kadry kierowniczej
  1. Gorzów Wielkopolski, lubuskie