Opinia pracownika firmy Tesco

27 stycznia 2020
Praca w Tesco rozpoczynała się od przeprowadzenia kontroli stoisk, kontroli dostępności towarów oraz innych ważnych aspektów pracy. Nauczyłem się min. lepszego zarządzania zasobem ludzkim, planowaniem pracy, dzięki licznym szkoleniom pogłębiłem wiedzę z zakresu zarządzania grupą podwładnych pracowników, właściwego planowania czasu pracy. Nauczyłem się również, iż każdy postawiony cel można osiągnąć, ponieważ praca w korporacji jest pracą wymagająca ale wykonalną.
Plusy
W pracy w Tesco poznałem moją obecną żonę.
Minusy
Zarobki, stres, brak możliwości wykonania większości zadań, brak wsparcia merytorycznego, brak wiedzy kierownictwa odnośnie przyszłości firmy, brak doświadczenia kadry kierowniczej
27 listopada 2013
kierownik (obecny pracownik) - Gorzów Wielkopolski, LU
Każdy dzień inny,pomimo niektórych obowiązków,które wykonuje się codziennie.Możliwośc rozwoju oceniam pozytywnie,pełen pakiet szkoleniowy.Kadra zarządzająca zgrana,która dązy do jednego wspólnego celu-korzyść dla firmy i zadowolenie klienta.Do najtrudniejszej części pracy zaliczam podbramkowe sytuacje -niestandardowe ,gdy trzeba podjąć odpowiednia decyzję, ale nie mam z tym problemów.Do najprzyjemniejszej części zaliczam obsługę klienta, zadowolony klient opowie o nas 10 innym klientom, zas niezadowolony powie o tym 30 innym- cyfry mowia za siebie.
Plusy
talony, paczki, umowa na czas nieokreślony
29 lipca 2020
Kasjer-sprzedawca (były pracownik) - Rzeszów
Plajta dno żenada porażka ściema niewypłacalność brak szkoleń
23 czerwca 2020
Doradca klienta-Obsługa klienta na dziale świeżej żywności (były pracownik) - Sosnowiec, śląskie
Praca w pośpiechu,stresie w razie problemu ciężko doczekać się pomocy.
  1. Praca wymagająca, odpowiedzialna, dająca czasem satysfakcję z osiągniętych celów.