Telepizza

Opinie pracowników firmy Telepizza

Znaleziono 6 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (1742)

Nic specjalnego

Telepizza - Latchorzew. Szefowa na początku bezproblemowa. Z czasem, gdy drugi lokal zaczął upadać warunki pracy pogorszyły się. Za 13zł/h trzeba było pracować za dwie osoby. Często zostawałem po godzinach, żeby dowieść komuś hamburgera i wycisnąć ostatnie grosze z biznesu. Premii nigdy na oczy nie widziałem, mimo, że dawałem z siebie dużo. Błędnie wypłacona pensja nie mogła być poprawiona, bo "już za późno". Dostawałem wymuszone dni, mimo, że ich nie chciałem - tak wygląda luźny grafik. Swego czasu jeździłem ze złamanym palcem, bo grozili mi kara za opuszczenie stanowiska pracy. Umowa jest naciągana i często szef łamał zawarte w niej warunki. Dostawcy dostają kary, które idą na sprzątanie samochodu, bo nie donoszą na innych, którzy palą podczas pracy. Mimo, że każdy widział, że jestem osobą niepalącą, to byłem zmuszony płacić 150 zł na grupową składkę. Mimo, iż poinformowałem szefową o tym kto w samochodzie palił, to ta kazała mi, żebym wymusił na oskarżonej winie przyznanie się. Tak, ja miałem wykonywać obowiązki właścicielki xD Każdy każdemu obrabiał plecy. Było 2 fajnych chłopaków, reszta osób posiadała ujemne IQ. W tej pracy nie ma znajomych, są konfidenci. Polecam osobom o mocnych nerwach i bez ambicji.

Plusy

zniżka na małą pizze, napiwko

Minusy

za dużo pisania

Wykorzystywanie pracowników

Niestety nie mam dobrych wspomnień. Zgłosiłam się do pracy w Telepizzy. Kierowniczka zaprosiła mnie na próbny dzień. Spodobało mi się ogólnie nie było źle (poza mobbingiem jednej z pracownic). Po kilku dniach zaczęłam się dopominać o umowę, niestety ani umowy ani pieniędzy za przepracowane dni nie otrzymałam. Nigdy więcej nie odwiedzę tego miejsca.

Nie polecam 1

Takiego miejsca pracy nie polecam nikomu auta którymi się jeździ są zdatne na szrot zero ogrzewania wycieraczki nie działają I belki w każdym aucie popękane więc jak ktoś chce wypadku to może jeździć w telepizzy Ale kokosow nie zarobicie marne 7 za godzinę I 3 za kurs to jest katastrofa

Plusy

Znizka na pizze

Minusy

Brak aut sprawnych

telepizza

Ciekawa i zaskakujaca praca, czas szybko mijal i nie czuc bylo zmeczenia

Plusy

znizki na posilki

Minusy

wlasne auto

w takie firmie nie ma zadnego rozwoju heh moja ocena jest bardzo niska poniewaz oszukano mnie tam i nie zycze nikomu takiego zarobku jaki ja dostalam za caly miesiac!

Plusy

rabaty na pizze

Minusy

bardzo niskie zarobki

Telepizza

roznoszenie ulotek po blokach mieszkalnych a takżę informowanie telefoniczne klientów o promocjach, aktywność fizyczna, życzliwość i samodzielność, współpracownicy nie byli aż tak bardzo życzliwi, najtrudniejszą częścią było noszenie ciężkich ulotek, a najprzyjemniejszą to informowanie klientów o promocjach

Plusy

kontakt z ludźmi

Minusy

zła atmosfera, złe zarobki

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Telepizza. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu