Telepizza

Opinie pracowników firmy Telepizza

Telepizza - Latchorzew. Szefowa na początku bezproblemowa. Z czasem, gdy drugi lokal zaczął upadać warunki pracy pogorszyły się. Za 13zł/h trzeba było pracować za dwie osoby. Często zostawałem po godzinach, żeby dowieść komuś hamburgera i wycisnąć ostatnie grosze z biznesu. Premii nigdy na oczy nie widziałem, mimo, że dawałem z siebie dużo. Błędnie wypłacona pensja nie mogła być poprawiona, bo "już za późno". Dostawałem wymuszone dni, mimo, że ich nie chciałem - tak wygląda luźny grafik. Swego czasu jeździłem ze złamanym palcem, bo grozili mi kara za opuszczenie stanowiska pracy. Umowa jest naciągana i często szef łamał zawarte w niej warunki. Dostawcy dostają kary, które idą na sprzątanie samochodu, bo nie donoszą na innych, którzy palą podczas pracy. Mimo, że każdy widział, że jestem osobą niepalącą, to byłem zmuszony płacić 150 zł na grupową składkę. Mimo, iż poinformowałem szefową o tym kto w samochodzie palił, to ta kazała mi, żebym wymusił na oskarżonej winie przyznanie się. Tak, ja miałem wykonywać obowiązki właścicielki xD Każdy każdemu obrabiał plecy. Było 2 fajnych chłopaków, reszta osób posiadała ujemne IQ. W tej pracy nie ma znajomych, są konfidenci. Polecam osobom o mocnych nerwach i bez ambicji.
Plusy
zniżka na małą pizze, napiwko
Minusy
za dużo pisania
Niestety nie mam dobrych wspomnień. Zgłosiłam się do pracy w Telepizzy. Kierowniczka zaprosiła mnie na próbny dzień. Spodobało mi się ogólnie nie było źle (poza mobbingiem jednej z pracownic). Po kilku dniach zaczęłam się dopominać o umowę, niestety ani umowy ani pieniędzy za przepracowane dni nie otrzymałam. Nigdy więcej nie odwiedzę tego miejsca.
Takiego miejsca pracy nie polecam nikomu auta którymi się jeździ są zdatne na szrot zero ogrzewania wycieraczki nie działają I belki w każdym aucie popękane więc jak ktoś chce wypadku to może jeździć w telepizzy Ale kokosow nie zarobicie marne 7 za godzinę I 3 za kurs to jest katastrofa
Plusy
Znizka na pizze
Minusy
Brak aut sprawnych
Ciekawa i zaskakujaca praca, czas szybko mijal i nie czuc bylo zmeczenia
Plusy
znizki na posilki
Minusy
wlasne auto
w takie firmie nie ma zadnego rozwoju heh moja ocena jest bardzo niska poniewaz oszukano mnie tam i nie zycze nikomu takiego zarobku jaki ja dostalam za caly miesiac!
Plusy
rabaty na pizze
Minusy
bardzo niskie zarobki
roznoszenie ulotek po blokach mieszkalnych a takżę informowanie telefoniczne klientów o promocjach, aktywność fizyczna, życzliwość i samodzielność, współpracownicy nie byli aż tak bardzo życzliwi, najtrudniejszą częścią było noszenie ciężkich ulotek, a najprzyjemniejszą to informowanie klientów o promocjach
Plusy
kontakt z ludźmi
Minusy
zła atmosfera, złe zarobki
Zobacz więcej opinii o firmie Telepizza
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Telepizza. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,6
3,5