Teleperformance
Zobacz wszystkie opinie o firmie Teleperformance

Teleperformance

Opinia pracownika firmy Teleperformance

Projekt tytoniowy

Brak możliwości rozwoju, nie ma awansów ani podwyżek. Pracy jest coraz więcej, pracując zdalnie nie mamy już nawet przerw. Można odnieść wrażenie że to nowoczesny kamieniołom. Wrzucają Cię na wszystkie linie jak jest potrzeba i to bez uprzedzenia, finalnie masz dzwonić, odbierać, odpisywać w tym samym czasie.Ogromny chaos, siedzenie przed i po pracy żeby się wyrobić.Traktowanie pracownika jak siły roboczej, masz robić i twoje zdanie nie jest istotne.

Minusy

Nieludzcy przełożeni, brak przerw, obsługa wszystkich kanałów, zmiany kanałów bez uprzedzenia

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Nie polecam tej firmy.

Jeśli chcesz tylko pracować, to nie polecam tej firmy-to wylęgarnia LGBT.

Plusy

Owoce w biurze

Minusy

Niskie zarobki, nienawidzą chrześcijan.
Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Super miejsce pracy, multikulturowa atmosfera

pracuję ponad pół roku w Teleperformance, bardzo mi się podoba to, że pracuję tu dużo cudzoziemców, dzięki temu w firmie panuje tolerancja i powaga do siebie nawzajem.

Plusy

owoce, programy integracyjne

Dobre miejsce pracy

Teleperformance, jest dobrym miejscem pracy. Pomieszczenia są przestrzenne,panuje miła i dobra atmosfera.Osoby, koledzy i kolezanki z pracy są chętne do pomocy czy ewentualnego wsparcia.Wynagrodzenie jest na czas,umowa.Minus-praca w week i na po pld do godziny 22.00 zmiana. Kolejna sprawa, dużo zależy od supervisore i jego podejścia do pracy agenta.Są oni szkoleni ale nie którym brakuje szacunku, empati i zwykłej współpracy oraz zyczliwosci do agenta.Takie zachowanie zniechęca.Na szczęście nie wszyscy supervisor tacy są;)

Plusy

Umowa, wynagrodzenie na czas, miła atmosfera

Minusy

Praca zmianowa do 22.00 również w week, brak współpracy między supervisore a agentem.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Teleperformance. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,3 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Teleperformance z

Opinie o firmie Teleperformance według lokalizacji

Informacje o firmie Teleperformance w popularnych lokalizacjach

• Teleperformance
  • Projekt tytoniowy