Teleperformance

Opinie o firmie Teleperformance, temat Płaca i benefity

3.2Płaca i benefity

Znaleziono 4 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (27,921)

brak stabilności zatrudnienia- umowy czasowe

Brak stabilności zatrudnienia- polityka firmy jets taka,że co kilka miesięcy podpisuja z pracownikiem nową umowę na czas określony. Brak mozliwości otrzymania umowy na czas nieokreślony niestety. Świetny pakiet socjalny: na święta i wakacje

Plusy

darmowe wycieczki i imprezy organizowane przez HR firmy oraz dobry pakiet socjalny

Minusy

umowy na czas określone, niski poziom kultury

Projekt tytoniowy

Brak możliwości rozwoju, nie ma awansów ani podwyżek. Pracy jest coraz więcej, pracując zdalnie nie mamy już nawet przerw. Można odnieść wrażenie że to nowoczesny kamieniołom. Wrzucają Cię na wszystkie linie jak jest potrzeba i to bez uprzedzenia, finalnie masz dzwonić, odbierać, odpisywać w tym samym czasie.Ogromny chaos, siedzenie przed i po pracy żeby się wyrobić.Traktowanie pracownika jak siły roboczej, masz robić i twoje zdanie nie jest istotne.

Minusy

Nieludzcy przełożeni, brak przerw, obsługa wszystkich kanałów, zmiany kanałów bez uprzedzenia

Polecam pracę

bardzo dobrze, możliwość awansu zawodowego pełny pakiet socjalny, terminowa wypłata wynagrodzenia, delegacji i innych świadczeń. Najtrudniejsze części pracy to pilność podawania analitycznych różnych danych do jednostki zarządzającej podczas restrukturyzacji firmy i przekształceń urzędów , najprzyjemniejsze części pracy to współpraca ze współpracownikami i klientami oraz sama praca

Productive and great workplace

BPO Poland is an international company working with standard criteria. In addition to a good salary and the possibility of progress within the company, there are more profits as a sport card, pension and medical insurance. Every day at work, I have to call many customers and write them several emails. I have to stay go at least 4 to 5 minutes on the phone with a client and try to resolve his problem during that time. The work is not too hard, but monotonous. Despite the significant amount of work of each employee, we love helping each other. The atmosphere is friendly!

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Teleperformance. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.5

Opinie o firmie Teleperformance wg lokalizacji

• Teleperformance
  • Pay & Benefits