Teleperformance

Opinie o firmie Teleperformance, temat Bezpieczeństwo i rozwój

3,3Bezpieczeństwo i rozwój

Znaleziono 5 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (34 168)

Warszawa

Wyróżniona opinia

Wybrane przez Teleperformance jako reprezentatywna opinia
Bardzo mi się podoba praca w TP. Płacą na czas, nie ma problemu z umowami. Pierwszą umowę dostałam na 33 miesiące. Polecam dla ludzi otwartych i pozytywnie nastawionych.

Plusy

Socjał, nowoczesne biuro, wysokie wynagrodzenia

Minusy

Mała ilość benefitów.

Projekt tytoniowy

Brak możliwości rozwoju, nie ma awansów ani podwyżek. Pracy jest coraz więcej, pracując zdalnie nie mamy już nawet przerw. Można odnieść wrażenie że to nowoczesny kamieniołom. Wrzucają Cię na wszystkie linie jak jest potrzeba i to bez uprzedzenia, finalnie masz dzwonić, odbierać, odpisywać w tym samym czasie.Ogromny chaos, siedzenie przed i po pracy żeby się wyrobić.Traktowanie pracownika jak siły roboczej, masz robić i twoje zdanie nie jest istotne.

Minusy

Nieludzcy przełożeni, brak przerw, obsługa wszystkich kanałów, zmiany kanałów bez uprzedzenia

Fun workplace, weak management

It is a really great experience to work in this kind of pressurized situation. Didn't really feel like a safe environment where growth was encouraged, although my different culture and attitude might have greatly affected my experience

Polecam pracę

bardzo dobrze, możliwość awansu zawodowego pełny pakiet socjalny, terminowa wypłata wynagrodzenia, delegacji i innych świadczeń. Najtrudniejsze części pracy to pilność podawania analitycznych różnych danych do jednostki zarządzającej podczas restrukturyzacji firmy i przekształceń urzędów , najprzyjemniejsze części pracy to współpraca ze współpracownikami i klientami oraz sama praca

brak stabilności zatrudnienia- umowy czasowe

Brak stabilności zatrudnienia- polityka firmy jets taka,że co kilka miesięcy podpisuja z pracownikiem nową umowę na czas określony. Brak mozliwości otrzymania umowy na czas nieokreślony niestety. Świetny pakiet socjalny: na święta i wakacje

Plusy

darmowe wycieczki i imprezy organizowane przez HR firmy oraz dobry pakiet socjalny

Minusy

umowy na czas określone, niski poziom kultury

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Teleperformance. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,3 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Teleperformance z

Opinie o firmie Teleperformance według lokalizacji

Informacje o firmie Teleperformance w popularnych lokalizacjach

• Teleperformance
  • Bezpieczeństwo i rozwój