Teleperformance

Opinie o firmie Teleperformance, temat Kultura pracy

Znaleziono 8 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (34 168)

brak stabilności zatrudnienia- umowy czasowe

Brak stabilności zatrudnienia- polityka firmy jets taka,że co kilka miesięcy podpisuja z pracownikiem nową umowę na czas określony. Brak mozliwości otrzymania umowy na czas nieokreślony niestety. Świetny pakiet socjalny: na święta i wakacje

Plusy

darmowe wycieczki i imprezy organizowane przez HR firmy oraz dobry pakiet socjalny

Minusy

umowy na czas określone, niski poziom kultury

Teleformance

Pracowalem na nocnej infolinii. W ciagu dnia miedzynarodowe towarzystwo - mozna porozmawiac. Jak sie nie uda to sa imprezy integracyjne. Jedyna infolinia na ktorej pracowalem i miala pokoj relaksu, do tego pilkarzyki i play station plus rozne matecace relaksacyjne na ktorych mozna odpoczac

Fun workplace, weak management

It is a really great experience to work in this kind of pressurized situation. Didn't really feel like a safe environment where growth was encouraged, although my different culture and attitude might have greatly affected my experience

Schlechte managment

Vor allem die geschafts fuhrung ist unorganisiert und unprofesionel. Die HR is unprofesionel, beantworten fast nie eine email anfrage. Die team leader sind unfahige ausgewehlte leute von andere manager um keine angst zu haben zu konnen, konkurenz zu haben und leichtes spiel fuhren zu konnen, das ist sehr schlecht und schwachsinnig.

Plusy

keine vorteile oder sonstige benefits

Minusy

schwache fuhrungs krafte, managment

Polecam pracę

bardzo dobrze, możliwość awansu zawodowego pełny pakiet socjalny, terminowa wypłata wynagrodzenia, delegacji i innych świadczeń. Najtrudniejsze części pracy to pilność podawania analitycznych różnych danych do jednostki zarządzającej podczas restrukturyzacji firmy i przekształceń urzędów , najprzyjemniejsze części pracy to współpraca ze współpracownikami i klientami oraz sama praca

Super miejsce pracy, multikulturowa atmosfera

pracuję ponad pół roku w Teleperformance, bardzo mi się podoba to, że pracuję tu dużo cudzoziemców, dzięki temu w firmie panuje tolerancja i powaga do siebie nawzajem.

Plusy

owoce, programy integracyjne

Miejsce pracy z super atmosferą!

Bardzo mi się podoba łączenie pozytywna atmosfera na projekcie :)

Plusy

Dobre zarobki

Minusy

Benefity

Eentonig maar leuke collega's

Werd binnen een maand gepromoveerd van telefoon naar social media. Hierdoor vond ik het werk veel leuker.

Plusy

In centrum

Minusy

Geen communicatie

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Teleperformance. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,3 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Teleperformance z

Opinie o firmie Teleperformance według lokalizacji

Informacje o firmie Teleperformance w popularnych lokalizacjach

• Teleperformance
  • Kultura pracy