Teleperformance

Opinie dot. stanowiska Specjalista ds. obsługi klienta (m/k) w firmie Teleperformance - Warszawa, mazowieckie

Znaleziono 4 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (29,111)

Warszawa

Wyróżniona opinia

Wybrane przez Teleperformance jako reprezentatywna opinia
Bardzo mi się podoba praca w TP. Płacą na czas, nie ma problemu z umowami. Pierwszą umowę dostałam na 33 miesiące. Polecam dla ludzi otwartych i pozytywnie nastawionych.

Plusy

Socjał, nowoczesne biuro, wysokie wynagrodzenia

Minusy

Mała ilość benefitów.

Projekt tytoniowy

Brak możliwości rozwoju, nie ma awansów ani podwyżek. Pracy jest coraz więcej, pracując zdalnie nie mamy już nawet przerw. Można odnieść wrażenie że to nowoczesny kamieniołom. Wrzucają Cię na wszystkie linie jak jest potrzeba i to bez uprzedzenia, finalnie masz dzwonić, odbierać, odpisywać w tym samym czasie.Ogromny chaos, siedzenie przed i po pracy żeby się wyrobić.Traktowanie pracownika jak siły roboczej, masz robić i twoje zdanie nie jest istotne.

Minusy

Nieludzcy przełożeni, brak przerw, obsługa wszystkich kanałów, zmiany kanałów bez uprzedzenia

Super miejsce pracy, multikulturowa atmosfera

pracuję ponad pół roku w Teleperformance, bardzo mi się podoba to, że pracuję tu dużo cudzoziemców, dzięki temu w firmie panuje tolerancja i powaga do siebie nawzajem.

Plusy

owoce, programy integracyjne

Miejsce pracy z super atmosferą!

Bardzo mi się podoba łączenie pozytywna atmosfera na projekcie :)

Plusy

Dobre zarobki

Minusy

Benefity

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Teleperformance. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.5

• Teleperformance
  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista ds. obsługi klienta (m/k)