Teleperformance
Zobacz wszystkie opinie o firmie Teleperformance

Teleperformance

Opinia pracownika firmy Teleperformance

Teleformance

Pracowalem na nocnej infolinii. W ciagu dnia miedzynarodowe towarzystwo - mozna porozmawiac. Jak sie nie uda to sa imprezy integracyjne. Jedyna infolinia na ktorej pracowalem i miala pokoj relaksu, do tego pilkarzyki i play station plus rozne matecace relaksacyjne na ktorych mozna odpoczac

5,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Nie polecam tej firmy.

Jeśli chcesz tylko pracować, to nie polecam tej firmy-to wylęgarnia LGBT.

Plusy

Owoce w biurze

Minusy

Niskie zarobki, nienawidzą chrześcijan.

Projekt tytoniowy

Brak możliwości rozwoju, nie ma awansów ani podwyżek. Pracy jest coraz więcej, pracując zdalnie nie mamy już nawet przerw. Można odnieść wrażenie że to nowoczesny kamieniołom. Wrzucają Cię na wszystkie linie jak jest potrzeba i to bez uprzedzenia, finalnie masz dzwonić, odbierać, odpisywać w tym samym czasie.Ogromny chaos, siedzenie przed i po pracy żeby się wyrobić.Traktowanie pracownika jak siły roboczej, masz robić i twoje zdanie nie jest istotne.

Minusy

Nieludzcy przełożeni, brak przerw, obsługa wszystkich kanałów, zmiany kanałów bez uprzedzenia

Polecam pracę

bardzo dobrze, możliwość awansu zawodowego pełny pakiet socjalny, terminowa wypłata wynagrodzenia, delegacji i innych świadczeń. Najtrudniejsze części pracy to pilność podawania analitycznych różnych danych do jednostki zarządzającej podczas restrukturyzacji firmy i przekształceń urzędów , najprzyjemniejsze części pracy to współpraca ze współpracownikami i klientami oraz sama praca

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Teleperformance. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,3 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Teleperformance z

Opinie o firmie Teleperformance według lokalizacji

Informacje o firmie Teleperformance w popularnych lokalizacjach

• Teleperformance
  • Teleformance