Teleperformance
Zobacz wszystkie opinie o firmie Teleperformance

Teleperformance

Opinia pracownika firmy Teleperformance

Polecam pracę

bardzo dobrze, możliwość awansu zawodowego pełny pakiet socjalny, terminowa wypłata wynagrodzenia, delegacji i innych świadczeń. Najtrudniejsze części pracy to pilność podawania analitycznych różnych danych do jednostki zarządzającej podczas restrukturyzacji firmy i przekształceń urzędów , najprzyjemniejsze części pracy to współpraca ze współpracownikami i klientami oraz sama praca

Projekt tytoniowy

Brak możliwości rozwoju, nie ma awansów ani podwyżek. Pracy jest coraz więcej, pracując zdalnie nie mamy już nawet przerw. Można odnieść wrażenie że to nowoczesny kamieniołom. Wrzucają Cię na wszystkie linie jak jest potrzeba i to bez uprzedzenia, finalnie masz dzwonić, odbierać, odpisywać w tym samym czasie.Ogromny chaos, siedzenie przed i po pracy żeby się wyrobić.Traktowanie pracownika jak siły roboczej, masz robić i twoje zdanie nie jest istotne.

Minusy

Nieludzcy przełożeni, brak przerw, obsługa wszystkich kanałów, zmiany kanałów bez uprzedzenia

Teleformance

Pracowalem na nocnej infolinii. W ciagu dnia miedzynarodowe towarzystwo - mozna porozmawiac. Jak sie nie uda to sa imprezy integracyjne. Jedyna infolinia na ktorej pracowalem i miala pokoj relaksu, do tego pilkarzyki i play station plus rozne matecace relaksacyjne na ktorych mozna odpoczac

Very sales oriented atmosphere with micromanagement all day

Had to be logged in 10 minutes prior to shift time. Had to take breaks and lunch within 2 minutes or corrective actions were handed out. Shift Supervisors micro-managed their employees by pressure/yelling/belittling.Co-workers had very poor attitudes due to the pressure of the position. Hardest part of the job was pleasing the supervisors.Most enjoyable part of the job was helping people enroll into a prescription drug plan through MediCare or enrolling them into a health care plan that met their needs.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Teleperformance. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.5

Opinie o firmie Teleperformance wg lokalizacji

• Teleperformance
  • Polecam pracę