Teleperformance
Zobacz wszystkie opinie o firmie Teleperformance

Teleperformance

Opinia pracownika firmy Teleperformance

Fun workplace, weak management

It is a really great experience to work in this kind of pressurized situation. Didn't really feel like a safe environment where growth was encouraged, although my different culture and attitude might have greatly affected my experience

Projekt tytoniowy

Brak możliwości rozwoju, nie ma awansów ani podwyżek. Pracy jest coraz więcej, pracując zdalnie nie mamy już nawet przerw. Można odnieść wrażenie że to nowoczesny kamieniołom. Wrzucają Cię na wszystkie linie jak jest potrzeba i to bez uprzedzenia, finalnie masz dzwonić, odbierać, odpisywać w tym samym czasie.Ogromny chaos, siedzenie przed i po pracy żeby się wyrobić.Traktowanie pracownika jak siły roboczej, masz robić i twoje zdanie nie jest istotne.

Minusy

Nieludzcy przełożeni, brak przerw, obsługa wszystkich kanałów, zmiany kanałów bez uprzedzenia

Teleformance

Pracowalem na nocnej infolinii. W ciagu dnia miedzynarodowe towarzystwo - mozna porozmawiac. Jak sie nie uda to sa imprezy integracyjne. Jedyna infolinia na ktorej pracowalem i miala pokoj relaksu, do tego pilkarzyki i play station plus rozne matecace relaksacyjne na ktorych mozna odpoczac

Schlechte managment

Vor allem die geschafts fuhrung ist unorganisiert und unprofesionel. Die HR is unprofesionel, beantworten fast nie eine email anfrage. Die team leader sind unfahige ausgewehlte leute von andere manager um keine angst zu haben zu konnen, konkurenz zu haben und leichtes spiel fuhren zu konnen, das ist sehr schlecht und schwachsinnig.

Plusy

keine vorteile oder sonstige benefits

Minusy

schwache fuhrungs krafte, managment

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Teleperformance. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.5

Opinie o firmie Teleperformance wg lokalizacji

• Teleperformance
  • Fun workplace, weak management