Opinia pracownika firmy TARCZYŃSKI S.A.

Zobacz wszystkie opinie o firmie TARCZYŃSKI S.A.

Atmosfera pracy była różna, zależało kto zarządzał działem.
Specjalista ds. kadr (były pracownik) –  Ujeździec Mały, dolnośląskie5 lutego 2018
Praca była ciekawa i dawała mi dużo satysfakcji i zadowolenia.
Prezes w porządku, tylko niektórzy dyrektorzy nie nadawali się na
swoje stanowiska.
Plusy
dodatkowa opieka lekarska, karta multisport, posiłki i fundurz socjalny.

Inne opinie pracowników firmy TARCZYŃSKI S.A.

Ujezdziec Mały
operator maszyn pakujacych (były pracownik) –  Ujeździec Mały, dolnośląskie7 czerwca 2019
zero jakiegokolwiek zrozumienia dla pracy oraz szacunku dla drugiego człowieka,czysty wyzysk pracy,syndrom białego i niebieskiego fartucha,prezes jest oszukiwany przez kadre zarządzającą tak że mózg staje,powinien wziąść udział programie "szef jak szpieg" to wiele by się dowiedział jak bardzo jego ludzie są zaufani hehe 3/4 kadry odrazu by poleciało pracowałam tam 5 lat i o całe 5 lat za długo,szczerze nie polecam,mamią ludzi miłą i dobrą atmosferą a po czasie człowiekowi rzuca się na mózg a psychika siada,1500 kierowników i każdy ma swoją rację a jak sie wyrozniasz to jesteś zły bo nie kraczesz tak jak wszyscy,mało kto daje coś od siebie w pracy żeby ludziom się lepiej pracowało,polak gnebiony przez polaka a ukraina wielbiona pod niebo bo tania siła robocza-tak zwani nietykalni i za nic nie odpowiedzialni,robią fuszere a polacy dostają po grzbiecie od kierowników,praca nie jest nadzwyczajna i fizycznie też się człowiek nie zmeczy ale po 8 h pracy człowiek ma wrażenie że przekopal kamieniolom,socjal jest wporzadku pensja na czas i wcale nie taka mała do tego darmowy dojazd do pracy ale nie jest to warte nadszrpnietych nerwów oraz siadajacej psychiki zero życia prywatnego ponieważ system zmianowy na to nie pozwala..człowiek z dnia na dzień się wypala a pewnych rzeczy się nie zmieni..najpierw kadra zarządzająca powinna zrozumiec że to "praca jest dla ludzi a nie ludzie dla pracy bo ludzie to nie maszyny i nikt nie jest z tytanu"..prezes chyba coś o tym wie bo sam zaczynał od zera i prostego robotnika,sam odszedł do wszystkiego i szkoda że marnuje wszystko co osiągnął dzięki hipokryzji  więcej... i wyrachowaniu swoich rządzących...oj wiele się tam dzieje machlojek oj wiele!!!w każdym badz razie jeśli ktoś jest na tyle zdesperowany lub odporny na ludzką głupotę to niech aplikuje ale szkoda życia!!  zwiń
Plusy
socjal, darmowy dojazd, srednie zarobki
Minusy
kadra zarzadzajaca zapomniala ze wyszla ze strefy szarej wspinajac sie po plecach innych
Unstabill
Export Manager (były pracownik) –  dolnośląskie16 stycznia 2019
Sehr atraktive Arbeitstelle die sich weiterbilden ermoeglichte. Gute Vergutung und Marktposition der Firma.
Plusy
PKW auch fuer Privat fahren
Minusy
Unsichere Arbeitstelle
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 2Zgłoś

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w TARCZYŃSKI S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,4

Opinie o firmie TARCZYŃSKI S.A. wg lokalizacji