TARCZYŃSKI S.A.
Opinia pracownika firmy TARCZYŃSKI S.A.

Atmosfera pracy była różna, zależało kto zarządzał działem.

5 lutego 2018
Praca była ciekawa i dawała mi dużo satysfakcji i zadowolenia.
Prezes w porządku, tylko niektórzy dyrektorzy nie nadawali się na

swoje stanowiska.
Plusy
dodatkowa opieka lekarska, karta multisport, posiłki i fundurz socjalny.
Similar reviews
7 czerwca 2019
Same location
operator maszyn pakujacych (były pracownik) - Ujeździec Mały, dolnośląskie
zero jakiegokolwiek zrozumienia dla pracy oraz szacunku dla drugiego człowieka,czysty wyzysk pracy,syndrom białego i niebieskiego fartucha,prezes jest oszukiwany przez kadre zarządzającą tak że mózg staje,powinien wziąść udział programie "szef jak szpieg" to wiele by się dowiedział jak bardzo jego ludzie są zaufani hehe 3/4 kadry odrazu by poleciało pracowałam tam 5 lat i o całe 5 lat za długo,szczerze nie polecam,mamią ludzi miłą i dobrą atmosferą a po czasie człowiekowi rzuca się na mózg a psychika siada,1500 kierowników i każdy ma swoją rację a jak sie wyrozniasz to jesteś zły bo nie kraczesz tak jak wszyscy,mało kto daje coś od siebie w pracy żeby ludziom się lepiej pracowało,polak gnebiony przez polaka a ukraina wielbiona pod niebo bo tania siła robocza-tak zwani nietykalni i za nic nie odpowiedzialni,robią fuszere a polacy dostają po grzbiecie od kierowników,praca nie jest nadzwyczajna i fizycznie też się człowiek nie zmeczy ale po 8 h pracy człowiek ma wrażenie że przekopal kamieniolom,socjal jest wporzadku pensja na czas i wcale nie taka mała do tego darmowy dojazd do pracy ale nie jest to warte nadszrpnietych nerwów oraz siadajacej psychiki zero życia prywatnego ponieważ system zmianowy na to nie pozwala..człowiek z dnia na dzień się wypala a pewnych rzeczy się nie zmieni..najpierw kadra zarządzająca powinna zrozumiec że to "praca jest dla ludzi a nie ludzie dla pracy bo ludzie to nie maszyny i nikt nie jest z tytanu"..prezes chyba coś o tym wie bo sam zaczynał od zera i prostego robotnika,sam odszedł do wszystkiego i szkoda że marnuje wszystko co osiągnął dzięki hipokryzji - więcej...
Plusy
socjal, darmowy dojazd, srednie zarobki
Minusy
kadra zarzadzajaca zapomniala ze wyszla ze strefy szarej wspinajac sie po plecach innych
16 stycznia 2019
Export Manager (były pracownik) - dolnośląskie
Sehr atraktive Arbeitstelle die sich weiterbilden ermoeglichte. Gute Vergutung und Marktposition der Firma.
Plusy
PKW auch fuer Privat fahren
Minusy
Unsichere Arbeitstelle
6 maja 2017
Logista (były pracownik) - Sława, lubuskie
Mój dzień pracy wyglądał tak jakby konia w kieracie zaprząg kadra to buraki do gnębienia ludzi
Plusy
darmowe posiłki
Minusy
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w TARCZYŃSKI S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,4
1,8