T-Mobile
Opinia pracownika firmy T-Mobile

Crazy workplace

10 lutego 2015
Typical day at work consist of answering customers phone calls with problems, complaints or questions. Due to plenty of stressful situations, I've learned how to deal with difficult customers. Team leaders were mostly helpful, although some of them weren't.
Plusy
Contacts with diffrent clients
Minusy
Long hours
Similar reviews
28 października 2018
Chora presja na realizacje wygorowanych celow sprzedazowych. Nie ma dobrej sprzedazy, nie ma wynagrodzenia. Nigdy wiecej...
Plusy
Nie wynosi sie pracy do domu
Minusy
Cala reszta jest minusem
5 września 2018
Same location
Super kadra ,rewelacyjne zarobki adekwatne do wyników założonych przez pracodawcę .
Plusy
motywacja premiowa
6 lutego 2014
T-Mobile to właściwie dobry pracodawca. Daje możliwość zatrudnienia na umowę o pracę właściwie od razu. Dobre zarobki. Pakiet szkoleń na dzień dobry daje na prawdę dużą wiedzę. Stosunek do pracowników jest w porządku - darmowa opieka medyczna w prywatnej klinice, pakiety "sport", spore dofinansowanie okularów, liczne zniżki. Stanowiska pracy bardzo dobre, starają się o miejsca parkingowe (co bywa trudne). Ja cenię tę współpracę za to co powyżej. To co mnie irytuje i skłania do rozglądania się za innym pracodawcą to przede wszystkim wykonywanie pracy poniżej moich kwalifikacji, oraz abstrakcyjnie wysokie cele sprzedażowe. To ostatnie jest ponoć wspólne dla całego sektora usługodawców, mnie jednak nie do końca odpowiada. Poza tym praca według grafika a take dyspozycyjność w święta, według mnie nie uzasadniona.
Plusy
zaplecze socjalne, zarobki
Minusy
niespodziewane nadgodziny, praca według grafiku
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w T-Mobile. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,7
3,5