T-Mobile
Zobacz wszystkie opinie o firmie T-Mobile

T-Mobile

Opinia pracownika firmy T-Mobile

Brak opinii

Nie było to doświadczenie, do którego powtórzenia dążę, jednak praca dotyczyła jednego z podwykonawców T-Mobile.

2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Ok place to learn

Company is ok, pay is not..but I can learn and have a supportive team, which is great. I get to learn new things and that is important to me. My superiors are supportive. So there are very good points..the weak points really come down to pay...got to fight for each raise and now with covid salary increases are blocked.

Plusy

Culture

Minusy

Pay

Trzeba to lubić

Praca w sprzedaży z natury jest stresująca, jeżeli nie lubimy rozmawiać z klientami oraz przekonywać innych do swoich produktów, to nie pchajmy się w tą branżę. Klienci są różni, aplikacje i procesy skomplikowane, dużo sytuacji w których coś nie działa i nikt nie wie jak pomóc. Z drugiej strony, wysokie premie sprzedażowe, nieformalna atmosfera (Wszyscy w firmie łącznie z prezesem są na "cześć"), dobre warunki w miejscu pracy (zaplecze socjalne, mikrofala, wygodne fotele, klimatyzacja, darmowa woda pitna). Kierownicy w większości kompetentni i wymagający. Możliwości rozwoju są spore, ale trzeba być NAPRAWDĘ świetnym sprzedawcą aby dostać awans, mieć wszystkie cele "na zielono" w tabelkach przez cały rok

Opinia

Polecam pracę w T-Mobile, która uczy wielu przydatnych umiejętności.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w T-Mobile. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,6 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,3 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj T-Mobile z

Informacje o firmie T-Mobile w popularnych lokalizacjach

• T-Mobile
  • Brak opinii