Opinia pracownika firmy T-Mobile

Zobacz wszystkie opinie o firmie T-Mobile

miejsce pracy
Konsultant ds. obsługi Klienta (obecny pracownik) –  Łódź, LO6 lutego 2014
T-Mobile to właściwie dobry pracodawca. Daje możliwość zatrudnienia na umowę o pracę właściwie od razu. Dobre zarobki. Pakiet szkoleń na dzień dobry daje na prawdę dużą wiedzę. Stosunek do pracowników jest w porządku - darmowa opieka medyczna w prywatnej klinice, pakiety "sport", spore dofinansowanie okularów, liczne zniżki. Stanowiska pracy bardzo dobre, starają się o miejsca parkingowe (co bywa trudne). Ja cenię tę współpracę za to co powyżej. To co mnie irytuje i skłania do rozglądania się za innym pracodawcą to przede wszystkim wykonywanie pracy poniżej moich kwalifikacji, oraz abstrakcyjnie wysokie cele sprzedażowe. To ostatnie jest ponoć wspólne dla całego sektora usługodawców, mnie jednak nie do końca odpowiada. Poza tym praca według grafika a take dyspozycyjność w święta, według mnie nie uzasadniona.
Plusy
zaplecze socjalne, zarobki
Minusy
niespodziewane nadgodziny, praca według grafiku

Inne opinie pracowników firmy T-Mobile

Łódź
Młodszy konsultant ds. Obsługi klienta (były pracownik) –  Łódź, łódzkie28 października 2018
Chora presja na realizacje wygorowanych celow sprzedazowych. Nie ma dobrej sprzedazy, nie ma wynagrodzenia. Nigdy wiecej...
Plusy
Nie wynosi sie pracy do domu
Minusy
Cala reszta jest minusem
Super kadra
Handlowiec (były pracownik) –  Łódź, łódzkie5 września 2018
Super kadra ,rewelacyjne zarobki adekwatne do wyników założonych przez pracodawcę .
Plusy
motywacja premiowa
Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w T-Mobile. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.