T-Mobile
Zobacz wszystkie opinie o firmie T-Mobile

T-Mobile

Opinia pracownika firmy T-Mobile

Opinia

Polecam pracę w T-Mobile, która uczy wielu przydatnych umiejętności.

Trzeba to lubić

Praca w sprzedaży z natury jest stresująca, jeżeli nie lubimy rozmawiać z klientami oraz przekonywać innych do swoich produktów, to nie pchajmy się w tą branżę. Klienci są różni, aplikacje i procesy skomplikowane, dużo sytuacji w których coś nie działa i nikt nie wie jak pomóc. Z drugiej strony, wysokie premie sprzedażowe, nieformalna atmosfera (Wszyscy w firmie łącznie z prezesem są na "cześć"), dobre warunki w miejscu pracy (zaplecze socjalne, mikrofala, wygodne fotele, klimatyzacja, darmowa woda pitna). Kierownicy w większości kompetentni i wymagający. Możliwości rozwoju są spore, ale trzeba być NAPRAWDĘ świetnym sprzedawcą aby dostać awans, mieć wszystkie cele "na zielono" w tabelkach przez cały rok
Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Wysokie zarobki

Zarobki kształtują się na świetnym poziomie jednak w pracy nie panuje miła atmosfera. Są częste kłótnie, zazdrość i rywalizacja. Trzeba mieć stalowe nerwy.

Plusy

wysokie zarobki, konkursy, benefity

Minusy

atmosfera

Ok place to learn

Company is ok, pay is not..but I can learn and have a supportive team, which is great. I get to learn new things and that is important to me. My superiors are supportive. So there are very good points..the weak points really come down to pay...got to fight for each raise and now with covid salary increases are blocked.

Plusy

Culture

Minusy

Pay

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w T-Mobile. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,6 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,3 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj T-Mobile z

Informacje o firmie T-Mobile w popularnych lokalizacjach

• T-Mobile
  • Opinia