T-Mobile

Opinie o firmie T-Mobile, temat Płaca i benefity

Zobacz wszystkie opinie (26 600)
Praca w sprzedaży z natury jest stresująca, jeżeli nie lubimy rozmawiać z klientami oraz przekonywać innych do swoich produktów, to nie pchajmy się w tą branżę. Klienci są różni, aplikacje i procesy skomplikowane, dużo sytuacji w których coś nie działa i nikt nie wie jak pomóc. Z drugiej strony, wysokie premie sprzedażowe, nieformalna atmosfera (Wszyscy w firmie łącznie z prezesem są na "cześć"), dobre warunki w miejscu pracy (zaplecze socjalne, mikrofala, wygodne fotele, klimatyzacja, darmowa woda pitna). Kierownicy w większości kompetentni i wymagający. Możliwości rozwoju są spore, ale trzeba być NAPRAWDĘ świetnym sprzedawcą aby dostać awans, mieć wszystkie cele "na zielono" w tabelkach przez cały rok
Company is ok, pay is not..but I can learn and have a supportive team, which is great. I get to learn new things and that is important to me. My superiors are supportive. So there are very good points..the weak points really come down to pay...got to fight for each raise and now with covid salary increases are blocked.
Plusy
Culture
Minusy
Pay
Super kadra ,rewelacyjne zarobki adekwatne do wyników założonych przez pracodawcę .
Plusy
motywacja premiowa
Minusy
Interesting work place. I found very good environment. Unless I would cane to UK i would work there. Apart from duty we got a lot of benefits fRom there like tickets to cinema o discount for bowling game.
The ability to use English in practice, great trainings of customer service,very good non-wage tools of motivation for example: tickets to the cinema, swimming pool, the gym
Plusy
free lunches
Minusy
long hours
Dobra organizacja pracy,duży pakiet socjalny,możliwość planowania swojej pracy bez większej ingerencji przełożonych
Plusy
szeroki socjal
Zarobki kształtują się na świetnym poziomie jednak w pracy nie panuje miła atmosfera. Są częste kłótnie, zazdrość i rywalizacja. Trzeba mieć stalowe nerwy.
Plusy
wysokie zarobki, konkursy, benefity
Minusy
atmosfera
bardzo dobre wynagrodzenie,mozliwosć dogadania sie,kultura,wyrozu,miale szefostwo
Plusy
mozliwosc zwolnienia
Minusy
narzucanie zbyt scislych zasad
T-Mobile to właściwie dobry pracodawca. Daje możliwość zatrudnienia na umowę o pracę właściwie od razu. Dobre zarobki. Pakiet szkoleń na dzień dobry daje na prawdę dużą wiedzę. Stosunek do pracowników jest w porządku - darmowa opieka medyczna w prywatnej klinice, pakiety "sport", spore dofinansowanie okularów, liczne zniżki. Stanowiska pracy bardzo dobre, starają się o miejsca parkingowe (co bywa trudne). Ja cenię tę współpracę za to co powyżej. To co mnie irytuje i skłania do rozglądania się za innym pracodawcą to przede wszystkim wykonywanie pracy poniżej moich kwalifikacji, oraz abstrakcyjnie wysokie cele sprzedażowe. To ostatnie jest ponoć wspólne dla całego sektora usługodawców, mnie jednak nie do końca odpowiada. Poza tym praca według grafika a take dyspozycyjność w święta, według mnie nie uzasadniona.
Plusy
zaplecze socjalne, zarobki
Minusy
niespodziewane nadgodziny, praca według grafiku
Very good place to work, clearly defined company policies, equal to the rules and procedures for all levels. I recommend this place for young people who want to gain experience in customer service.
Plusy
Benefits
Minusy
Work in bank holidays
Zobacz więcej opinii o firmie T-Mobile