T-Mobile

Opinie o firmie T-Mobile, temat Kadra zarządzająca

Zobacz wszystkie opinie (26 591)
Praca w sprzedaży z natury jest stresująca, jeżeli nie lubimy rozmawiać z klientami oraz przekonywać innych do swoich produktów, to nie pchajmy się w tą branżę. Klienci są różni, aplikacje i procesy skomplikowane, dużo sytuacji w których coś nie działa i nikt nie wie jak pomóc. Z drugiej strony, wysokie premie sprzedażowe, nieformalna atmosfera (Wszyscy w firmie łącznie z prezesem są na "cześć"), dobre warunki w miejscu pracy (zaplecze socjalne, mikrofala, wygodne fotele, klimatyzacja, darmowa woda pitna). Kierownicy w większości kompetentni i wymagający. Możliwości rozwoju są spore, ale trzeba być NAPRAWDĘ świetnym sprzedawcą aby dostać awans, mieć wszystkie cele "na zielono" w tabelkach przez cały rok
Wspaniałe miejsce pracy dla osob zatrudnionych na UoP. W przypadku zleceniówek trochę gorzej ale nadal jest to dobry wybór.
Plusy
Integracje
Minusy
Stresująca
Super kadra ,rewelacyjne zarobki adekwatne do wyników założonych przez pracodawcę .
Plusy
motywacja premiowa
Minusy
Praca w fajnej atmosferze, należy w niej być nastawionym na realizację celów. Jedynym zniechęcającym elementem do pracy jest kierownik regionalny i jego podejście do podległych pracowników.
Dobra organizacja pracy,duży pakiet socjalny,możliwość planowania swojej pracy bez większej ingerencji przełożonych
Plusy
szeroki socjal
Bardzo dobra atmosfera, docenianie pracownika, częste szkolenia
Plusy
opieka medyczna
Minusy
dojazd
bardzo dobre wynagrodzenie,mozliwosć dogadania sie,kultura,wyrozu,miale szefostwo
Plusy
mozliwosc zwolnienia
Minusy
narzucanie zbyt scislych zasad
T-Mobile to właściwie dobry pracodawca. Daje możliwość zatrudnienia na umowę o pracę właściwie od razu. Dobre zarobki. Pakiet szkoleń na dzień dobry daje na prawdę dużą wiedzę. Stosunek do pracowników jest w porządku - darmowa opieka medyczna w prywatnej klinice, pakiety "sport", spore dofinansowanie okularów, liczne zniżki. Stanowiska pracy bardzo dobre, starają się o miejsca parkingowe (co bywa trudne). Ja cenię tę współpracę za to co powyżej. To co mnie irytuje i skłania do rozglądania się za innym pracodawcą to przede wszystkim wykonywanie pracy poniżej moich kwalifikacji, oraz abstrakcyjnie wysokie cele sprzedażowe. To ostatnie jest ponoć wspólne dla całego sektora usługodawców, mnie jednak nie do końca odpowiada. Poza tym praca według grafika a take dyspozycyjność w święta, według mnie nie uzasadniona.
Plusy
zaplecze socjalne, zarobki
Minusy
niespodziewane nadgodziny, praca według grafiku
Kultura organizacyjna na najwyższym poziomie doskonały socjal i poczucie bezpieczeństwa zatrudnienia
Plusy
Możliwość poznania międzynarodowego śodowiska pracy
Zobacz więcej opinii o firmie T-Mobile