Opinie pracowników firmy T-Mobile - Łódź, łódzkie

Znaleziono 5 opinii pasujących do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (10 030)
Łódź
Młodszy konsultant ds. Obsługi klienta (były pracownik) –  Łódź, łódzkie28 października 2018
Chora presja na realizacje wygorowanych celow sprzedazowych. Nie ma dobrej sprzedazy, nie ma wynagrodzenia. Nigdy wiecej...
Plusy
Nie wynosi sie pracy do domu
Minusy
Cala reszta jest minusem
Crazy workplace
CLIENT SUPPORT (były pracownik) –  Łódź, LO10 lutego 2015
Typical day at work consist of answering customers phone calls with problems, complaints or questions. Due to plenty of stressful situations, I've learned how to deal with difficult customers. Team leaders were mostly helpful, although some of them weren't.
Plusy
Contacts with diffrent clients
Minusy
Long hours
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 1Zgłoś
miejsce pracy
Konsultant ds. obsługi Klienta (obecny pracownik) –  Łódź, LO6 lutego 2014
T-Mobile to właściwie dobry pracodawca. Daje możliwość zatrudnienia na umowę o pracę właściwie od razu. Dobre zarobki. Pakiet szkoleń na dzień dobry daje na prawdę dużą wiedzę. Stosunek do pracowników jest w porządku - darmowa opieka medyczna w prywatnej klinice, pakiety "sport", spore dofinansowanie okularów, liczne zniżki. Stanowiska pracy bardzo dobre, starają się o miejsca parkingowe (co bywa trudne). Ja cenię tę współpracę za to co powyżej. To co mnie irytuje i skłania do rozglądania się za innym pracodawcą to przede wszystkim wykonywanie pracy poniżej moich kwalifikacji, oraz abstrakcyjnie wysokie cele sprzedażowe. To ostatnie jest ponoć wspólne dla całego sektora usługodawców, mnie jednak nie do końca odpowiada. Poza tym praca według grafika a take dyspozycyjność w święta, według mnie nie uzasadniona.
Plusy
zaplecze socjalne, zarobki
Minusy
niespodziewane nadgodziny, praca według grafiku
A place with a clear policy promotion.
Hotline Consultant/Team Leader (były pracownik) –  Lodz9 grudnia 2013
Very good place to work, clearly defined company policies, equal to the rules and procedures for all levels. I recommend this place for young people who want to gain experience in customer service.
Plusy
Benefits
Minusy
Work in bank holidays

Zobacz więcej opinii o firmie T-Mobile

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w T-Mobile. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.