T-Mobile
Opinia pracownika firmy T-Mobile

Opinia

17 lutego 2020
Polecam pracę w T-Mobile, która uczy wielu przydatnych umiejętności.
4 czerwca 2020
Młodszy Konsultant ds. sprzedaży (obecny pracownik) - CH Auchan Komorniki
Praca w sprzedaży z natury jest stresująca, jeżeli nie lubimy rozmawiać z klientami oraz przekonywać innych do swoich produktów, to nie pchajmy się w tą branżę. Klienci są różni, aplikacje i procesy skomplikowane, dużo sytuacji w których coś nie działa i nikt nie wie jak pomóc. Z drugiej strony, wysokie premie sprzedażowe, nieformalna atmosfera (Wszyscy w firmie łącznie z prezesem są na "cześć"), dobre warunki w miejscu pracy (zaplecze socjalne, mikrofala, wygodne fotele, klimatyzacja, darmowa woda pitna). Kierownicy w większości kompetentni i wymagający. Możliwości rozwoju są spore, ale trzeba być NAPRAWDĘ świetnym sprzedawcą aby dostać awans, mieć wszystkie cele "na zielono" w tabelkach przez cały rok
13 października 2014
Ta sama rolaTa sama lokalizacja
Młodszy Konsultant (były pracownik) - Warszawa, MZ
Zarobki kształtują się na świetnym poziomie jednak w pracy nie panuje miła atmosfera. Są częste kłótnie, zazdrość i rywalizacja. Trzeba mieć stalowe nerwy.
Plusy
wysokie zarobki, konkursy, benefity
Minusy
atmosfera
26 sierpnia 2020
Test Engineer (obecny pracownik) - Warsaw, Poland
Company is ok, pay is not..but I can learn and have a supportive team, which is great. I get to learn new things and that is important to me. My superiors are supportive. So there are very good points..the weak points really come down to pay...got to fight for each raise and now with covid salary increases are blocked.
Plusy
Culture
Minusy
Pay