SUPER-PHARM

Opinie pracowników firmy SUPER-PHARM

Praca na chwilę
Po pierwsze większość osób pracuje na umowę zlecenie, zmiany głównie popołudniowe od 13-21. Praca dosyć ciężka, trzeba się nadźwigać dokładając towar na półki. W ramach "przeszkolenia" do obsługi klienta na stanowisku konsultantki ds. urody, pokazano mi gdzie co leży i kazano w wolnej chwili czytać co na opakowaniach produktu jest napisane, ew. zapytać koleżanki, a jak się czegoś nie wie bezpośrednio przy kliencie to ściemniać. Co jakiś czas były organizowane marne "szkolenia" na magazynie. Jeśli chodzi o zarobki, pilnując ilości godzin przepracowanych w danym miesiącu, stawka zawsze wychodziła inna, na pytanie dlaczego tak jest, padała odpowiedź, że im więcej majmy godzin, tym więcej składek muszą za nas płacić... w najlepszym wypadku wyszło mi 9zł/h netto, a najgorszym 6zł. Przynajmniej atmosfera pracy była całkiem dobra, choć było parę fałszywych osób, stosunki z menadżerami koleżeńskie (choć nie ze wszystkimi), dało się dogadać jak potrzebowało się wolny dzień.
Plusy
Luźna atmosfera, elastyczny grafik
Minusy
Niskie zarobki, godziny pracy, trzeba się czasem nadźwigać
Masakra.Nie polecam, praca w ciągłym stresie, złe traktowanie pracowników.
Plusy
socjal
Minusy
atmosfera, procedury, inwigilacja
Great
Couldn't ask for anything more-great team, good workplace, felt really appreciated as an employee. Company provides plenty of courses and training to build up your own confidence and knowledge of the industry.
Praca dobra dla studentów na kilka dni w miesiącu
Praca jest dobra dla studentów, którzy pracują kilka dni w miesiącu i chcą sobie dorobić lub traktują tą pracę jako na przeczekanie. Na dłuższą metę praca może mieć bardzo niekorzystny wpływ na wasze życie psychiczne. Po drugie brak szacunku do pracowników i kolesiostwo na wyższych stanowiskach,śmiesznie niskie stawki.Jeśli pojawi się jakiś poważniejszy problem nikt wam nie pomoże i wszystko zamiata się pod dywan. Może zależy to od danego sklepu jednak jak sobie poczytacie inne opinie to myślę, że one w 80% się pokryją.
Zdecydowanie nie polecam!!
Plusy
elastyczny grafik
Minusy
praca zmianowa do późna, niskie zarobki, stres, brak możliwości rozwoju
Zobacz więcej opinii o firmie SUPER-PHARM
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w SUPER-PHARM. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,7
2,7
Opinie o firmie SUPER-PHARM wg lokalizacji