SUPER-PHARM

Opinie pracowników firmy SUPER-PHARM

Znaleziono 4 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (6)

Praca na chwilę

Po pierwsze większość osób pracuje na umowę zlecenie, zmiany głównie popołudniowe od 13-21. Praca dosyć ciężka, trzeba się nadźwigać dokładając towar na półki. W ramach "przeszkolenia" do obsługi klienta na stanowisku konsultantki ds. urody, pokazano mi gdzie co leży i kazano w wolnej chwili czytać co na opakowaniach produktu jest napisane, ew. zapytać koleżanki, a jak się czegoś nie wie bezpośrednio przy kliencie to ściemniać. Co jakiś czas były organizowane marne "szkolenia" na magazynie. Jeśli chodzi o zarobki, pilnując ilości godzin przepracowanych w danym miesiącu, stawka zawsze wychodziła inna, na pytanie dlaczego tak jest, padała odpowiedź, że im więcej majmy godzin, tym więcej składek muszą za nas płacić... w najlepszym wypadku wyszło mi 9zł/h netto, a najgorszym 6zł. Przynajmniej atmosfera pracy była całkiem dobra, choć było parę fałszywych osób, stosunki z menadżerami koleżeńskie (choć nie ze wszystkimi), dało się dogadać jak potrzebowało się wolny dzień.

Plusy

Luźna atmosfera, elastyczny grafik

Minusy

Niskie zarobki, godziny pracy, trzeba się czasem nadźwigać

Masakra.Nie polecam, praca w ciągłym stresie, złe traktowanie pracowników.

Plusy

socjal

Minusy

atmosfera, procedury, inwigilacja

Great

Couldn't ask for anything more-great team, good workplace, felt really appreciated as an employee. Company provides plenty of courses and training to build up your own confidence and knowledge of the industry.

Praca dobra dla studentów na kilka dni w miesiącu

Praca jest dobra dla studentów, którzy pracują kilka dni w miesiącu i chcą sobie dorobić lub traktują tą pracę jako na przeczekanie. Na dłuższą metę praca może mieć bardzo niekorzystny wpływ na wasze życie psychiczne. Po drugie brak szacunku do pracowników i kolesiostwo na wyższych stanowiskach,śmiesznie niskie stawki.Jeśli pojawi się jakiś poważniejszy problem nikt wam nie pomoże i wszystko zamiata się pod dywan. Może zależy to od danego sklepu jednak jak sobie poczytacie inne opinie to myślę, że one w 80% się pokryją. Zdecydowanie nie polecam!!

Plusy

elastyczny grafik

Minusy

praca zmianowa do późna, niskie zarobki, stres, brak możliwości rozwoju

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w SUPER-PHARM. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,7 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj SUPER-PHARM z

Opinie o firmie SUPER-PHARM według lokalizacji

Informacje o firmie SUPER-PHARM w popularnych lokalizacjach

• SUPER-PHARM