Opinie pracowników firmy STS

Znaleziono 4 opinie pasujące do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (186)
szczecin/poznań
Specjalista ds. obsługi klienta (obecny pracownik) –  zachodniopomorskie, wielkopolskie4 lipca 2019
Niestety ale manager regionalna mająca pod "nadzorem" woj.zachodniopomorskie(Szczecin) i wielkopolskie(Poznań) niestety ale nie nadaje się na to stanowisko.
Przyjeżdżając na 10-15 min kontrole skarży się pracownikom na innych pracowników w wulgarny sposób "jak ona mnie wkur..." , nie raczy przeliczyć gotówki "zgadza się? nie chce mi się liczyć" - jedynie potrafi doczepić się do brudu na punkcie jednak gdy zostaje poinformowana o manku bądź brudzie po poprzedniej zmianie nie raczy wyegzekwować od poprzedniego pracownika wykonywania swoich obowiązków służbowych.
Zamiast wyegzekwować od pracownika porządek potrafi bezczelnie wysłać innego pracownika z innego punktu aby posprzątał lokal z brudu.
Przykrym faktem jest wykorzystywanie pracowników przez panią manager Klaudie D. pracowników do wykonywania swojego zakresu obowiązków służbowych.
O szacunku pani manager do pracownika i dwukrotnej zmianie asystenta w ciągu roku nie wspominając.
Brak informacji o zmianach grafików, brak wysyłania formatek godzinowych na czas, dzwonienie w wolnym czasie do pracowników w celu ściągania ich do pracy w dzień wolny lub wysyłania ich na delegacje ( nie wszyscy jeżdżą na delegacje - Ci którzy mają chody nie jeżdżą na żadne delegacje).
Przykrym faktem jest lekceważenie przez panią manager Klaudie zgłaszanych usterek bądź innych spraw zgłaszanych telefonicznie, z maila służbowego bądź smsem.

"W weekendy i święta oficjalnie zarówno Manager jak i Asystent pracują od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00, w weekendy i święta mamy wolne, jednakże o ile nie jesteśmy na urlopie jesteśmy do Państwa
  więcej... dyspozycji pod telefonem. Tylko w sytuacjach awaryjnych i nagłych również w weekendy i święta oraz w godzinach porannych i wieczornych. Szanujmy się wzajemnie, siebie i swój czas wolny. My również mamy rodziny, dzieci i chciałybyśmy poświęcić im trochę czasu".

pani manager Klaudio - warto zacząć szanować pracowników by móc później wymagać samemu szacunku , na który obecnie pani nie zasługuje.
  zwiń
Minusy
częste zmiany grafiku, brak szacunku managera oraz asystenta do pracownika
Praca
Specjalista ds. obsługi klienta (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie8 kwietnia 2019
Nigdy nie polecam pracy w STS! Jest to zakłamana firma, pełna oszustów. Ciągle szukają pracowników a traktują ich jak śmieci, kompletnie się z nimi nie liczą i tylko wykorzystują. Kierownictwo jest miłe jak czegoś potrzebuje a jeżeli pracownik ma problemy albo kończy mu się umowa to wyrzucają go na bruk! Wolą zatrudnić studentów zamiast zadbać o osoby które już trochę przepracowały i szanować ich za dobrą i oddaną pracę. Jeżeli chcecie pracę na długo, na założenie rodziny, ustatkowanie się to nigdy nie zaczynajcie pracy w STS, bo wyrzucą was w najmniej oczekiwanym momencie!
Plusy
Nie ma żadnych
Minusy
Kierownictwo wredne, mają gdzieś pracownika, niskie zarobki a wygórowane wymagania, pomiatanie pracownikiem
Work in study time
Sales Assistant (były pracownik) –  małopolskie24 stycznia 2018
My tasks in work:
• presenting the offer and informing about current promotional campaigns,
• sale of "Game Rules", "STS Magazine" and tickets for sports and cultural events,
• updating the rates and results of sports events,
• accepting bets on sports and socio-political events,
• computer and cash register service.

Zobacz więcej opinii o firmie STS

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w STS. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,6

Opinie o firmie STS wg lokalizacji